Viņa sieva ievietoja šo foto. Kad viņš ieskatījās, tad atklāja ko šokējošu! 

05.12.2016

Neviens pasaulē nevar palielīties ar absolūti ideālu figūru un ādas stāvokli. Pat tās modeles, kuru burvīgie ķermeņi spoguļojas uz žurnālu vākiem: bez apstrādes nav neizpaliek neviena fotogrāfija. Tādi reklāmu izgājieni ir veikuši savu soli: viņi parastām sievietēm ir ieviesuši nepilnības komplekus un uzgrūda nesaprašanu par ideālu skaistumu, ko parastā dzīvē nav iespējams sasniegt.

Raksta turpinājums - lapa #1
Fotogrāfe Viktorija Kerolaina Heltoma atceras, kā viņas karjeras sākumā pie viņas ieradās sieviete ar lūgumu veikt viņai seksīgu fotosesiju apakšveļā, lai uzlabotu attiecības ar vīru. `Kā tagad atceros, viņai bija pikantas formas, viņa valkāja 18. izmēra apģērbu`, - saka Viktorija.
Pati modele nebija tik augstās domās par sevi. Sieviete uzstājīgi palūdza fotogrāfam noņemt jebkuras strijas, grumbas un dzimumzīmes - visus trūkumus, kas atdala viņu no ideālā skaistuma. Uzlabotās fotogrāfijas tika ievietotas internetā. Pēc mēneša Viktorija saņēma e-pastu no šīs pašas sievietes vīra, kas viņu pārsteidza, ka viņa nespēja to neievietot savā Facebook profilā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv