`Cauro` zarnu sindroms: kas tas ir un kā to atpazīt?

14.12.2016

Cilvēka organisms – sarežģīta sistēma. Reizēm gadās, ka kaut kas sāp, taču problēma, izrādās, ir pavisam citā vietā. Viss ir saistīts daudz ciešāk, nekā šķiet pirmajā brīdī. Protams, nav iespējams zināt pilnīgi visu par savu organismu, tomēr reizēm vajag parūpēties par savām zināšanām, lai vajadzības gadījumā varētu laicīgi sākt ārstēšanos.

 

Vai zināt, kas ir `cauro` zarnu sindroms? Zinātniski šo fenomenu sauc par `palielinātu zarnu caurlaidības sindromu`. Ja organisms ir vesels, viss `nelabais` no tā tiek izvadīts dabīgā ceļā, taču, `cauro` zarnu sindroma gadījumā, zarnu traktā nonāk toksīni, alergēni un mikrobi.

 

Foto: marketium.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Par šī sindroma iemesliem var būt:


* ģenētiskais mantojums;
* nepietiekama kuņģa sulas izdalīšanās organismā;
* zarnu sieniņas iekaisums.


Kā šis sindroms ietekmē organismu:


1. Resnā zarna. `Cauro` zarnu sindroms ietekmē gremošanas procesus. Tas izpaužas kā zarnu iekaisums, piemēram, čūlainais kolīts.


2. Locītavas. Ja jums nav bijušas nekādas traumas, tad locītavu sāpes, iespējams, ir saistītas ar paaugstināto zarnu caurlaidību.


3. Āda. Jūs pat nevarat iedomāties, cik ļoti zarnu trakts ietekmē ādas stāvokli! Pat psoriāze un ekzēma var kļūt par `cauro` zarnu sindroma sekām.


4. Deguns. Runa ir par iesnām. Sindroms ietekmē imunitāti, tādēļ cilvēks var biežāk slimot, it īpaši ar deguna dobuma infekcijām.


5. Smadzenes. Kad ķermenis jūtas slikti, cieš arī smadzenes. Parādās trauksme, depresija un nogurums.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv