Pārdošanās nonācis līdzeklis, kas pasargā no netīrumiem

Visiem kādreiz ir nācies teikt ardievas apģērbam, apaviem, somām tāpēc vien, ka ir vai nu uzlijis sarkanais vīns, vai netīšām notraipīts ar tomātu mērci, šokolādi utt. Iespējams, ka tagad vairs nenāksies atvadīties no savām lietām, jo ir izgudrots līdzeklis, kurš, kad tiek uzpūsts uz virsmas, neļauj netīrumiem iesūkties materiālā, bet gan liek tiem noslīdēt no tā. Šis superhidrofobiskais (tā ir fiziska molekulu īpatnība izvairīties no ūdens) līdzeklis ir „NeverWet”. Tas atgrūž visa veida šķidrumus un var tikt lietots uz jebkuras virsmas.
Nesen šo produktu izgatavotāji no kompānijas „Ross Nanotechnology” licenzēja tā ražošanu kompānijai „Rust-Oleum”, kura, laiku lieki netērējot, ātri viin sāka līdzekļa pārdošanu; tā cena – 19.97 USD.
„NeverWet” komplekts sastāv no diviem flakoniņiem. Vispirms tiek uzpūsts bāzes slānis, kuram jāļauj žūt 30 minūtes, pēc tam otrais slānis ar analogu žūšanas laiku.
Produkta izgudrotāji gan neiesaka lietot šo līdzekli uz stikla vai līdzīgām virsmām, jo „NeverWet” padara virsmas matētas.


avots: ifakti.lv
Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv