Zaglis apzaga sieviete auto, bet aizmirsa tajā savu telefonu. Viņa piezvanīja .... 

19.12.2016

Kad Elīza Veba saprata, ka viņas automašīna ir aplaupīta, viņa nesteidzās vērsties policijā. Tā vietā, viņa nolēma noziedznieku sodīt citā veidā .... piezvanīja viņa mātei.

 

Jā, tieši tā. Noziedznieks nozaga no Elīzas mašīnas pāris lietas, bet aizmirsa savu telefonu uz priekšējā auto sēdekļa. Sieviete bez problēmām atrada puiša mātes telefona numuru un paskaidroja viņai, kas noticis.

Raksta turpinājums - lapa #1
Kā cilvēks, kuram ir pieredze darbā ar grūtiem audzēkņiem, Elīza zināja, ka dažreiz pusaudži veic tiešām muļķīgas un neapdomātas lietas. Sieviete ticēja, ka katrs cilvēks ir pelnījis otru iespēju. Tāpēc viņa nolēma izdomāt efektīvu veidu, kā sodīt puišus, nesūdzoties par to policijā.

Tikko, kā viņa parādījās uz noziedznieka mājas sliekšņa, viņa redzēja viņa acīs vainas izjūtu. `Viņš skatījās uz manis, tā it kā tulīt sāks raudāt`.
Kā noskaidrojās, Elīzas automašīna nebija vienīgā, kuru apzaga pusaudžu grupa tajā vakarā. Viņi uzlauza un apzaga 10 mašīnas.

Protams, lielākoties cilvēku vērstos policijā. Elīza bija plānojusi parunāt ar šiem puišiem, nesabojājot viņu dzīvi ar policiju. Viņa nolēma izdomāt tiem sodu, kas parādītu šīs muļķīgās rīcības kļūdu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv