Jautāju saviem bērniem, kas tas tāds, un viņi atbildēja pareizi. Un tagad man ir kauns!

30.12.2016

Neskatoties uz to, ka bērni dzīvo uz šīs zemes daudz mazāk, nekā pieaugušie, ir dažas lietas, ko viņi pārzina daudz labāk nekā viņu vecāki.

 

Ja varat uzminēt, kas attēlots šajā attēlā, mēs ar pārliecību varam teikt, ka bērnībā esat bieži pastaigājušies pa mežu un pat ielīduši līdz ceļgaliem nedzīvā ūdenī!

 

Jūs vēl nesapratāt? Tās ir kurkuļu oliņas. Un, ja Jūs vēl atceraties no bioloģijas vardes dzīves ciklu nosaukumus, tad mēs Jūs varam noteikti apsveikt!

 

Foto: tytkruto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Vardes, kas ietilpst kategorijā `abinieki`, plēvainie, četrkājainie, elpo caur plaušām un žaunām. Viens mazs fakts: vārds `abinieki` nozīmē `divas dzīves`. Vardes uzreiz ietilpst šajā kategorijā, jo pusi no savas dzīves pavada ūdenī, un otru pusi - uz zemes. Tajā laikā kad viņas dzimst ūdenī, vardes, galu galā daudz laika pavada uz sauszemes. Bet, viņu vidē blakus vienmēr ir jābūt nelielai ūdenstilpnei, piemēram, dīķim vai purvam, jo ir nepieciešams ūdens, lai izdzīvotu. Tā vietā, lai dzertu ūdeni, varde mērcējas ūdenī, lai sniegtu sev mitrināšanu. Ja vardes āda izžūs sausa, tad viņa aizies bojā!

Vai Jūs zināt, ka vardes var redzēt uz priekšu, uz sāniem un uz augšu vienlaicīgi, un tur acis atvērtas pat miega laikā. Viņām ir lipīga mēle, kuru izmanto ēdiena ķeršanai un norīšanai. Viņu sportiskās pakaļkājas atļauj lekt augšup, izbāžot savu mēli, lai noķertu vaboles.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv