Lūk, ko patiesībā nozīmē bedrītes vaigos!

30.12.2016

Pēc statistikas datiem, aptuveni 20% iedzīvotāju ir bedrītes vaigos, bet nav daudz cilvēku, kas zina patieso nozīmi šīm mini-piltuvēm.


Pēc būtības bedrītes ir sejas muskuļus deformācija


Tas var Jūs šokēt, bet tiešām bedrītes - ir apskaužams `neglītums` uz cilvēka ķermeņa. Daudzi cilvēki tērē lielu naudu par plastiskām operācijām, lai iegūtu šo jaukumu sejā.


Mašīna bedrīšu veidošanai


Pastāv interesants stāsts par Izabellu Gilbertu. Viņa faktiski, bija apmāta ar to, ka viņai nav bedrītes vaigos, tāpēc 1936. gadā izgudroja mašīnu, kas solīja uzdāvināt bedrītes ar vienkāršu pogu nospiešanu.

Bedrītes saista ar mūžīgo jaunību


Saskaņā ar zinātnieku pētījumiem, bedrītēm ir tieša saikne ar mūžīgo jaunību. Mūsu zemapziņā bedrītes asociējās ar maziem bērniem, tāpēc mēs atrodam cilvēkus ar bedrītēm vaigos, izskatāmies daudz jaunākus!


Daudzās kultūrās, bedrītes vaigos uzskata par veiksmes un labklājības zīmi


Daudzos senos kultos bedrītes uzskatīja par veiksmes pazīmi. Šī ideja nāca pie viņiem, kad viņi ieraudzīja bedrītes vaigos saviem bērniem. Tātad, cilvēki ar bedrītēm vaigos, iespējams, būs tik pat veiksmīgi blekdžeka spēlē.


Smaidiet - Jūs esat lieliski


Jūs var būt ievērojāt, ka 60% no Holivudas zvaigznēm ir bedrītes vaigos, un viņi ir apdāvināti ar lielisku izskatu. Pat ja Jums nav bedrītes, neuztraucieties, vienkārši turpiniet smaidīt!


Tas viss ir gēnos


Diemžēl, bedrītes - ģenētiska iezīme. Tikai cilvēkiem, kuru mātei, tēvam vai pat vecvecākiem bija bedrītes vaigos, būs arī viņiem.


Bet, ja Jums ir bedrītes, Jūs noteikti esat pievilcīgākas!


Nesenie pētījumi liecina, ka cilvēki ar bedrītēm vaigos vairāk seksuāli un vēlami. Ja Jūs pamanījāt, ka cilvēks skatās uz Jums biežāk, kā to vajadzētu, tas nozīmē, ka viņš vēlas no Jums bērnus! Nav slikta ideja!


Neaizmirstiet dalīties ar šo rakstu ar saviem draugiem!

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv