Šis vīrietis iemainīja sievu pret mīļāko, bet liktenis sagādāja viņam mācību!!! 

03.01.2017

Šodien Dope.lv komanda pastāstīs tev vienu pamācošu stāstu. Tas noteikti ir jāizlasa gan vīriem, gan sievām, kā saka - pasaka ir meli, bet tajā ir mājiens.

Raksta turpinājums - lapa #1
Durvis pavērās un dzīvoklī ienāca trīsdesmit gadus veca sieviete. `Kur tu biji?` - pajautāja vīrs. `Kā vienmēr, pie mammas,` - atbildēja sieva, bez jeb kādām emocijām. `Hmm, kaut kā pārāk bieži tu esi sākusi pie viņas staigāt,` - izteicās vīrs. Sieva tikai noklusēja, paraustot plecus. - Tu esi palikusi tāda vienaldzīga, kur tava izbijusī kaisle? Mēs jau 5 gadus dzīvojam kopā, bet nekā tāda vēl nav bijis. Varbūt, man pameklēt, kādu citu? - viltīgi pasmaidīja vīrs. - Kā gribi, tev labāk zināt, - vienaldzīgi atbildēja sieva, klājot galdu.

Tādu atbildi viņš nebija gaidījis. Viņš demonstratīvi piecēlās no galda un izskrēja no mājas. Pēc tam izņēma telefonu un sāka meklēt numuru.
- Sveika, mazulīt! Es esmu ļoti sailgojies pēc tevis, esmu jau ceļā. Tu taču pabarosi savu mīļo, es esmu ļoti izsalcis?!
- Protams, mīļais, es jau klāju galdu.
Viņa sejā pavērās smaids un viņš iekāpa mašīnā. Pa ceļam viņš iebrauca ziedu veikalā un nopirka viņas mīļāko sarkano rožu pušķi. Braucot garām krustojumam, viņš pamanīja briesmīgu avāriju, bet lūk, kas aizrāva viņa skatienu: vecs vīrs, kuru veda ratiņkrēslā, jo viņam bija norauta kāja, bet aizmugurē asarās viņam pakaļ skrēja sieva. Tas viņu tā iespaidoja, ka viņam galvā ienāca ideja.

Viņš nekavējoties devās uz slimnīcu, kur viņa draugs strādāja par ķirurgu.
- Klau, Andri, var tev palūgt vienu lietiņu, - vīrs pieklājīgi vērsās pie sava drauga. - Es vēlos pārbaudīt savu meiteni, tu varēsi man palīdzēt?
- Paga, paga, tev ir sieva un meitene? - sākumā nesaprata draugs.
- Jā, mīļotā! Kaut arī es dzīvoju ar savu sievu, mūsu jūtas sen jau ir padzisušas. Viņa nepavisam nav tā, kuru es precēju.
- Hmm, nu labi, es tev palīdzēšu. Un tomēr, tava sieva vēl joprojām ir tik brīnišķīga kāda viņa bija, tu vienkārši esi pārstājis viņu cienīt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv