25 bērnu tēvs ir precējies ar 3 brīnumainām sievietēm, viņas visas ir ... 

04.01.2017

Lielākoties cilvēku, kāzas nozīmē - divu iemīlējušos cilvēku savienību. Kopā viņi sāk veidot ģimeni. Visbiežāk tādas monogāmās attiecības saista cilvēku līdz mūža beigām, bet dažu cilvēku laulība nav tik tradicionāla un parasta. Daži tic, ka viens vīrietis un viena sieviete nav vienīgais veids, kā izveidot attiecības.

Raksta turpinājums - lapa #1
Viena no tādām ģimenēm ir Darageri. Džo Daragers apprecējās uzreiz ar divām meitenēm - dvīnēm, Vikiju un Valēriju, bet šeit stāsts nebeidzās. Mazliet vēlāk viņš apprecēja arī dvīņu māsīcu Alīnu!

Ja jūs esat izauguši parastā ģimenē, tādas attiecības, visticamāk jums liksies šokējošas, bet Darageri bez problēmām apraksta savu ikdienas dzīvi. Tagad viņiem ir 25 bērni, laimīga liela ģimene un ļoti netradicionāls dzīvesveids.
Katrai no sievām ir sava atsevišķa istaba, bet Džo katru nakti pēc kārtas paliek, pie citas sievietes. Visi viņu bērni liekas laimīgi un liekas, ka viņi ir tikai uzvarētāji no tā, ka viņiem ir trīs mammas, kuras rūpējas un pievērš uzmanību katram no viņiem.

Ģimene vada arī savu blogu internetā, kurā viņi dalās par savas dzīves lietām. Darageri savu dzīvi uzskata par pilnīgi normālu un dabīgu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv