Ieraugot ko TĀDU uz automašīnas priekšējā stikla, nekavējoties brauc prom!!!

04.01.2017

Zinātniskais progress nestāv uz vietas. Ik gadu pasaulē parādās jauni izgudrojumi, kuru mērķis ir atvieglot mūsu dzīvi un padarīt to drošāku. Tagad mums ir pieejamas grūtas apsargu sistēmas, kuras apmānīt nav tik viegli. Tomēr, tie, kuri meklē vieglu naudu, arī nesēž bezdarbībā.


Neskatoties uz to, ka dzīve māca mūs, būt uzmanīgākiem un kritiskāk novērtēt notiekošo, mēs esam ļoti naivi, kā mazi bērni. Tieši to arī izmanto krāpnieki, zagļi un citi slikti cilvēki.


Iedomājies situāciju: tu esi nolēmis doties iepirkties un noparko automašīnu veikala vai tirdzniecības centra stāvlaukumā. Atgriežoties, tu ieliec mašīnā iepirkumu, sēdies pie stūres, iedarbini automašīnu un pēkšņi pamani, kaut ko neticamu: zem stikla slotiņas atrodas liela naudas zīme.

Raksta turpinājums
Protams, pārpildīts ar emocijām, tu neaizdomājies, izej no automašīnas, paņem naudu rokās, lai apskatītu tuvāk un pārliecinātos, ka tā ir īsta. Laika būs pietiekami, lai krāpnieks ielavītos tavā automašīna un aizlaistos lapās.

Visbiežāk tādu triku izstrādā ar vadītājiem, kuri ir noparkojuši automašīnu ar purnu pret sienu, tāpēc, ka tādos gadījumos pamanīt naudu var tikai iesēžoties iekšā. Amerikāniete Kira Vimane padalījās ar līdzīgu stāsti sociālajos tīklos. Viņa devās uz tirdzniecības centru pēc Ziemassvētku rotājumiem, kopā ar savu mammu un mazo dēlu. Nopērkot visu nepieciešamo, sieviete atvadījās no mātes, iesēdināja mazuli mašīnas aizmugurējā sēdeklī, iekāpa mašīnā un devās mājās.
Tikai pēc pāris minūtēm, Kira pamanīja 100 dolāru banknoti, kas bija aizbāzta aiz priekšējā stikla slotiņas. Protams, ziņkārība ņēma virsroku - sieviete apstājās, lai paņemtu naudu. Banknotes otrā pusē bija uzraksts: `Tu tiešām domā, ka šī naudaszīme ir īsta?`

Labi, ka Kira pamanīja naudu tad, kad jau bija ceļā, pretējā gadījumā viņa varēja atvadīties no transportlīdzekļa un sava dēla!

Esi uzmanīgs, lai nekad nenonāktu līdzīgā situācijā. Neaizmirsti padalīties ar šo rakstu, lai arī tavi draugi uzmanās!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv