Puisis sāka pazemot resnīti. Tas, kas notika tālāk - to negaidīja neviens! 

04.01.2017

Viens no Facebook lietotājiem publicēja savā profilā vēstuli, kas tika veltīta apaļīgai meitenei, kuru viņš redzēja skrienam pa skrējceliņu Vest-vju.

 

Sākumā šis ziņojums bija līdzīgs, kārtējām naidīgajām domām attiecībā uz apaļām meitenēm, bet ļoti ātri vēstules saturs nomainās uz pozitīvo pusi. Cilvēkiem, tādas negaidītas izmaiņas vēstulē radīja lielas emocijas, šis ieraksts drīzumā izplatījās pa visu internetu.

 

Šī ieraksta autors ļoti vēlējās, lai ziņojumu izlasa meitene, kura iedvesmoja viņu uzrakstīt šo ierakstu. Turklāt, šis ziņojums tika adresēts arī citiem cilvēkiem, kuri pašu ceļā cīnās ar lieko svaru.

Raksta turpinājums
`Tu - tā, kura ar grūtībām atrauj kājas no zemes un slīd kā gliemezis. Tā, kura skrien pa celiņu pretējā virzienā. Tā, kura apstājas ik pēc pāris minūtēm, lai padzertos un atgūtu elpu. Iespējams, tev būtu vieglāk skriet, ja apkārt būtu vairāk soliņus. Tā, kura nolaiž acis lejā, katru reizi, kad mēs skrienam blakus, bet sviedri tek straumēm pa tavu ķermeni. Ir kas tāds, kas tev obligāti ir jāzina: Tu esi super!

Uz katru mazu solīti, kuru tu sper, nostājas divreiz lielāks svars, nekā sveru es. Ar katru noskrietu apli tu atdod parādu par katru lieki apēsto uzkodu vai desertu. Neskatoties uz to, ka ārā jau ir auksts, tu nepārstāj pūlēties.
Tu skrien ne pirmo, ne pēdējo reizi. Tavs uzsāktais ceļš turpināsies visu dzīvi. Tu skrien bez mūzikas, es varu tikai iedomāties, kādas domas grozās tavā galvā: `Kājas, uz priekšu, vēl nedaudz. Ejiet pie velniem, - tauki!`

Ja tu kaut reizi paceltu savu skatienu, kad es skrienu garām, tu redzētu, ka manās acīs nav nosodījuma, vai pārmetumu. Viss, ko es jūtu - tā ir cieņa. Tu esi to pelnījusi`.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv