Vīrs nerunā ar sievu jau 20 gadus, tāpēc, ka ir apvainojies uz viņu! 

06.01.2017

Trīs bērnu tēvs, kurš vēl joprojām dzīvo laimīgi ar savu sievu, izrādās ir greizsirdīgs uz to, kā viņa sieva rūpējās un kopj viņu bērnus. Viņš dusmojas par to 20 gadu garumā. Šī dīvainā pāra situāciju, bērni bija nolēmuši izmainīt.

Raksta turpinājums - lapa #1
Trīs bērnu tēvs turpina dzīvot ar savu ģimeni, viņš brīnišķīgi uztur kontaktu ar saviem bērniem, bet jau divas desmitgades viņš nebija pateicis nevienu vārdu savai sievai - Katjamai Jumi. Viņa runā ar savu vīru, uzdod jautājumus - bet viņš nekad neatbild viņai, tikai pamāj ar galvu vai bubina sev kaut ko zem deguna. Atklājot ieilgušas klusēšanas iemeslus, vīrs teica, ka viņš izjuta `greizsirdību` attiecībā uz uzmanību, kuru sieva sniedza bērniem.

Šo dīvaino problēmu uzzināja visa pasaule, pēc tā, kad viņu 18 gadus vecais dēls, vārdā Iošiki, uzrakstīja televīzijas šovam ar lūgumu pēc palīdzības - palīdzēt satuvināt vecākus. Viņš teica, ka nekad nebija dzirdējis, ka vecāki savā starpā runātu.
`Mans tēvs nerunā ar manu māti, bet māte sarunājas ar viņu. Tas ir vairāk, kā monologs,` - skaidroja dēls šovam. Viņa 21 un 25 gadus vecās māsas arī nespēja atcerēties, tos laikus, kad vecāki savā starpā runāja.

Televīzijas šovā, kuru filmēja Naras pilsētā, Dienvidu Japānā, unikālais tēvs pastāstīja par sievas ignorēšanas iemesliem. Viņš juta, ka sieva viņam nesniedz pietiekami daudz uzmanības. `Kad piedzima bērni, mana sieva kļuva pārāk aizņemta ar viņiem un pilnībā atdeva sevi bērnu audzināšanā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv