Šī ģimene zaudēja visu, dēļ vienas vienīgas kļūdas Facebook vietnē! 

07.01.2017

Angļiem Markam Higansam un Bekijai Ženkai liktenis pasniedza diezgan nopietnu mācību. Dēļ savas kļūdas, viņi zaudēja pilnīgi visu.

 

BRĪDINĀJUMS: kas tāds var notikt ar katru! Neaizmirsti pēc izlasīšanas padalīties ar šo informāciju - apkārt ir ļoti daudz uzticīgu cilvēku!

Raksta turpinājums - lapa #1
Marks un Bekija nolēma pārvākties tuvāk savai darba vietai - agrāk viņu dzīvesvieta bija 13 km no biroja. 22 gadus vecā Bekija sāka meklēt firmu Facebook vietnē, kura palīdzētu viņiem pārvest mantas uz jauno dzīvokli.

Meklējumi bija veiksmīgi. Kompānijas portāls izskatījās visai profesionāli. Atsauksmes bija pilnas ar siltiem pateicības vārdiem, bet darbinieku labestīgo seju fotogrāfijas radīja viņos lielu uzticamību.

Bekija ilgi nedomājot, piezvanīja uz vienu no norādītajiem kontakt tālruņiem portālā. Viņai atbildēja cilvēks, vārdā Lī Grins.
Norunātajā dienā, atbrauca divi vīrieši ar smago automašīnu un 45 minūšu laikā iznesa no dzīvokļa VISU, ko vien varēja iznest.

`Viņi darbojās tā, it kā kavētu kaut kur. Viņi pāris minūtēs iznesa no dzīvokļa visu, pilnīgi VISU. Mēs vienkārši padomājām, ka tie ir profesionāļi`, - stāstīja Bekija, par diviem, kā viņai likās ļoti pieklājīgiem vīriešiem. Kad meitene iznāca pagalmā, lai darbiniekiem iedotu jauno adresi, smagās automašīnas ar mantām vairāk nekur nebija.

Viss, kas viņiem bija, pazuda nekurienē: mēbeles, apģērbs, dokumenti, ģimenes fotogrāfijas... Vēršanās policijā nedeva nekādus rezultātus. Visa viņu dzīve it kā pazuda bezdibenī.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv