TOP - 5 plastiskās ķirurģijas upuri. Bez asarām nepaskatīsies ... Šausmas 

07.01.2017

Ir cilvēki, kuri sekojot līdz savam izskatam, modei un sabiedrībai, dažreiz kļūst kā traki. Tad pārlieku lielie pūliņi izmainīt sevi ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, pārveršas nelabajā.


Kādu laiku atpakaļ mēs rādījām, kā Barbie un Kena fani mēģina sevi pārtaisīt par šīm lellēm. Šodienas raksts būs veltīts cilvēkiem, kuri gribēja kā labāk, bet sanāca ... Nē, ne jau kā vienmēr, bet vienkārši - ŠAUSMAS un pie tam vēl, ar neatgriežām sekām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Hanga Mioku
Šai korejietei bija ļoti mīļa sejiņa, kamēr viņa nepārcentās ar pildvielu injekcijām. Liekas, šīs nevainīgās potes izkropļoja viņas seju līdz nepazīšanai. Pēc tā, daudzi ārsti atteicās Hangai sniegt līdzīgus pakalpojumus, saprotot, ka sekas ir neatgriežamas. Kā jau tu saproti, vienmēr atradīsies kāds mediķis, kurš vēlēsies piepildīt kabatas, par jebkādu cenu. Viņi turpināja veikt pildvielu injekcijas nu jau izkropļotajā meitenes sejā.
Kad Hangai nepietika naudas dārgajām kosmētiskajām procedūrām, viņa patstāvīgi potēja sev zem ādas saulespuķu eļļu un pat parafīnu. 2004. gadā viņa parādījās televīzijā briesmīgā paskatā - viņas galva bija 3 reizes lielāka, nekā tai vajadzētu būt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv