Ceļojumu aģentūras: no šo cilvēku sūdzībām gribas smieties, tev šis obligāti ir jāredz! 

07.01.2017

Vasarā visi steidzas doties atpūsties uz citām valstīm, lai kaut kā aizmirstu savas riebīgās darbadienas. Nav svarīgi kur tu atrodies, mājās vai jūrā galvenais, lai tevī paliktu daudz enerģijas un pozitīvas attieksmes. Liekas, kā gan nepietiek šiem tūristiem. Viņi ir pabijuši citās valstīs, bet palielīties nevar. Vainīgas tajā ir ceļojumu aģentūras. Pedāvājam tavai uzmanībai smieklīgākās sūdzības no tūristiem, kuras ir izteikuši ceļojumu aģentūrām.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Aģentūrā mani nebrīdināja, ka Londonā nevar spert suņiem un kaķiem, pat tad, ja tie ir klaidoņi! Es vienkārši pastūmu vienu melnu kaķi no ceļa, bet viņa saimnieks aizvilka mani pie policista. Man pat gribēja sodu uzlikt - par ko?!
2. Atbraucot uz Šerementjevo 20 minūtes pirms izlidošanas, es taisījos mierīgi nodot mantas un pastaigāties pa duty free. Man pateica, ka reģistrācija ir beigusies un neiesēdināja lidmašīnā. Man lika nogaidīt, līdz nākamajai dienai un veselu diennakti Amsterdamā es zaudēju, lai gan biju par to samaksājis. Uzskatu, ka mana nokavēšana ir jūsu menedžera vaina. Kad viņa man lūdz atbraukt 2,5 stundas pirms izlidošanas, es domāju, ka tā ir sieviešu laika nodrošināšanās. Esmu pārliecināts: īsts, profesionālis spētu mani pārliecināt. Tāpēc pieprasu atgriezt dienas vērtību, kuru zaudēju dēļ jūsu firmas zemu kvalificētajiem menedžeriem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv