Viņš ierakstīja Facebook spēcīgu ziņojumu, pēc stundas viņa vairāk nebija ... 

08.01.2017

Mēs piedzimstam vienā dienā. Mēs nomirstam vienā dienā. Mēs varam izmainīties vienā dienā un mēs varam arī iemīlēties vienā dienā. Viss, kas var notikt vienas dienas laikā. Šodienas stāsts ir tieši par to.

 

Mūsu dzīvē ir daudz negaidītu notikumu, pārsteigumu, jauki notikumi utt.

 

Tā notika arī 31 gadus vecā kara veterāna gadījumā, Irākā. Metjū DeRemera, kurš nomira traģiskos apstākļos, pirms Jaunā gada.

Raksta turpinājums
31. decembra vakarā DeRemera brauca mierīgi ar savu motociklu, kad pēkšņi no stūra parādījās automašīna ar piedzērušos šoferi pie stūres, kurš notrieca puisi. Metjū nomira notikuma vietā.

Lieta tāda, ka pāris stundas pirms traģiskā notikuma, DeRemera uzrakstīja savā Facebook profilā spēcīgu ziņojumu, kas attiecās uz katru no mums.

Svētkos Metjū nolēma uzrakstīt atskaiti par aizgājušo 2016.: `Pēdējā diena 2016. gadā! Es domāju par visu, ko man izdevās sasniegt šajā gadā. Es zaudēju, pieņēmu, ģimene kļuva man vēl tuvāka, nekā iepriekš, mīļie cilvēki tālāki, jo maiņā es saņēmu jaunus draugus`.

Pēdējie DeRemera vārdi aizkustināja pamatīgi: `Es nezinu kur es būšu šovakar, bet es zinu, ka es būšu tur, kur man ir jābūt`. Pilnīgi skudriņas pār kauliem skrien... Lai viņam vieglas smiltis.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv