5 mikroviļņu krāsns izraisītas slimības, kurām droši vien, agrāk nepievērsāt uzmanību

08.01.2017

Reti kad var sastapt cilvēku, kurš domā, ka mikroviļņu krāsns izmantošana ir kaitīga. Šis, virtuvē atrodamais priekšmets, ir vienkārši lietojams, viegls un ērts, tieši tas, ko meklē mūsdienu cilvēki. Mikroviļņu krāsns, jau vairāk kā 3 desmitgades, ir vidusmēra amerikāņu ģimenes dzīves neatņemama sastāvdaļa. Tas, neapšaubāmi, ir revolucionārs izgudrojums, jo tiešā veidā ietekmē mūsu ēšanas paradumus. Esat kādreiz aizdomājušies, par to, vai pieņemtais lēmums, ēst pagatavošanā izmantot mikroviļņu krāsni, tiešām ir veselībai drošs un nekaitīgs?

Pēc daudzu ekspertu domām, vispareizākā no visām - noliedzoša atbilde. Lai uzsildītu ēdienu, daudz veselīgāk būs, ja izmantosiet kādu alternatīvu mikroviļņu krāsnij, un jūs varēsiet būt pārliecināti, ka ēdienā, ko lietojat, ir saglabājušās visas barības vielas.

Mikroviļņu krāsnī ir specifisks starojuma veids, kas nenotiek jonizācijas rezultātā. Tiem, kuri nezin, jonizējošais starojums ir spējīgs izmainīt jebkura atoma elektromagnētisko struktūru.
Tādā veidā mijiedarbība starp šiem atomiem un citām molekulām un tām apkārt esošajiem atomiem tiek izmainīta.


Tomēr daudzi eksperti apgalvo, ka, pat tad, ja ēdiena pagatavošanā tiek izmantots nejonizējošs starojums, uzturs, kura apstrādē izmantoti šie siltuma viļņi, var kaitēt jūsu veselībai.
Šajā rakstā uzzināsiet par 5 slimībām un veselības traucējumiem, kas parādās mikroviļņu krāsns lietošanas rezultātā:

 

Foto: tytkruto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Bezmiegs
Saskaņā ar dažiem pētījumiem, mikroviļņu krāsns var izsaukt smadzeņu darbības traucējumus. Bezmiegs ir šīs problēmas pirmā pazīme.

2. Nogurums
Ir pierādījumi tam, ka hronisks nogurums un aptaukošanās saistīti ar mikroviļņu krāsni.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv