60 sekunžu tests: nepieciešama tikai tējkarote, un jūs uzzināsiet vai orgāni ir veseli!

08.01.2017

Viss, kas jums jāizdara, lai uzzinātu, vai jūsu iekšējie orgāni ir veseli – no mēles jānoņem paraugs.
Viss, kas jums būs nepieciešams, ir plastmasas maisiņš un tējkarote. Šādā veidā jūs varēsiet pārbaudīt, vai ar elpošanas sistēmu, zarnu traktu, hormoniem, vielmaiņu, nierēm un zobiem viss ir kārtībā. Nokasiet plānu kārtiņu no mēles, pēc iespējas tuvāk rīklei.


Pēc tam tējkaroti ietiniet maisiņā un uz 60 sekundēm novietojiet to spožā gaismā. Pateicoties spuldzītes spēcīgajai gaismai, attīstīsies baktērijas, tas nozīmē, jo spilgtāka gaisma, jo labāki būs rezultāti. Rezultāti:
Veselam cilvēkam nokasītais paraugs būs tīrs. Ja tam ir dīvaina krāsa vai smaka iespējamas problēmas ar plaušām un/vai elpceļiem, nierēm, zarnu traktu vai hormoniem. Ja esat ieguvis šādus rezultātus, vēlams apmeklēt ārstu, lai noskaidrotu, kur tieši ir problēma.


Ar šī testa palīdzību iespējams noskaidrot, vai jums ir nepatīkama elpa, tā ir problēma, kas zināma daudziem. Vienkārši pasmaržojiet siekalas. Ja sajutīsiet amonjakam līdzīgu smaku, iespējams, jums ir problēmas ar nierēm. Ja smaka jums atgādina kaut kādus augļus, tas var liecināt par vielmaiņas traucējumiem vai par ketoacidozi.
Neatkarīgi no tā, kādi būs jūsu rezultāti, nevajag krist panikā. Nepatīkama smaka ne vienmēr norāda uz kādu no slimībām. Tas var liecināt arī par zobu problēmām.

Raksta turpinājums
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv