10 slavenas sievietes vecumā 40+, uz kurām nevar skatīties bez skaudības

09.01.2017

Katra sieviete ir gatava pārdot dvēseli velnam, par mūžīgās jaunības noslēpumu. Ja vīrieši pēc 40 gadiem kļūst nobrieduši un skaistāki, tad sievietes novecošanas process šajā vecumā ir ļoti aktīvā fāzē. Bet ir arī izņēmumi...

Redakcija `Dope.lv` nolēma uzzināt no vispievilcīgākajām zvaigznēm viņu jaunības noslēpumu. Visām no tām ir vairāk nekā 40 gadu, un pat kāda ir pēc 50 gadiem, bet viņas izskatās, it kā tikko būtu iznākušas no pusaudžu gadiem!

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums
Dženifera Anistone (47 gadi)

Aktrise piekopj veselīgu dzīvesveidu, nodarbojas ar jogu un ēd pareizi. Bet par botoksa injekcijām un bezgalīgām spa procedūrām viņa nemaz dzirdēt negrib! Ādas kopšanai Džena izvēlas regulāri izmantot parastu krēmu no aptiekas.
Zavorotņuk Anastasija (45 gadi)

Bet lūk, šī aktrise, turpretī, dievina apmeklēt spa-salonus, taisīt masāžas un doties uz pirti .Vairāk par visu viņai patīk iet turku tvaika pirtī, kuru, starp citu, viņa ir uzstādījusi sev mājās. Tas ir ļoti ērti, neko neteiksi!
Denīze Richardsa (45 gadi)

Sākumā es neticēju, kad es uzzināju, cik gadu viņai ir. Tik lieliski izskatīties aktrisei palīdz veselīgs 8 stundu miegs un rīta skriešana. Galvenais padoms, kuru aktrise dod visām meitenēm - tas ir maksimāli atbrīvoties no stresa, jo viņš ir galvenais ienaidnieks skaistumam un veselībai.
Ļera Kudrjavceva (45 gadi)

Viņa velta daudz laika savai veselībai. Aktrise pareizi ēd, veic vitamīnu dzērienu kūri katru dienu, un labākais līdzeklis, relaksācijai un sevis atjaunošanai - masāža.
Dženifera Lopesa (47 gadi)

Tā kā daba ir piešķīrusi viņai iespaidīgas formas un dziedātājai ir nosliece uz pilnīgumu, tad, lai uzturētu tādu lielisku figūru, viņai uz to aiziet daudz resursu. Lopesa ir izstrādājusi īpašu fitnesa programmu, kas uztur formā miljoniem sieviešu visā pasaulē. Un viņa arī neaizmirst par atpūtu un veselīgu miegu.
Halle Berija (50 gadi)

Galvenais Halles noslēpums - 8 stundu miegs. Bet lai āda starotu, aktrise neaizmirst lietot skrubjus un mitrinošos krēmus.
Sindija Krouforde (50 gadi)

Galvenais līdzeklis ādas kopšanas kosmētikā bijušai supermodelei ir sauļošanās aizsargkrēms. Vēl, atšķirībā no citām slavenībām, Sindija izvēlas izmantot tautas medicīnas līdzekļus. Tā, piemēram, trīs reizes nedēļā zvaigzne mazgājas ar pienu.
Kailija Minoga (48 gadi)

Līdz slimībai Kailija bija viena no tām, kas bija gatava darīt jebko, perfekta izskata labā. Tagad dziedātāja ir atteikusies no injekcijām un ķirurģiskas iejaukšanās par labu diētai un pret-novecošanās krēmam.
Jasmīna Rossi (60 gadi)

Šī modele ir patiesi unikāla, jo karjeru uzsāka, kad viņa jau bija vairāk nekā 40 gadu! Galvenais viņas skaistuma noslēpums ir pavisam vienkāršs: vajag darīt un mīlēt to, ar ko nodarbojies, bet viss pārējais izdosies pats no sevis.
Elle Makfersone (52)

Elle - īsta fitnesa pielūdzēja, jā un sporta kopumā. Top modele daudz laika velta aktīvām fiziskām slodzēm, un tāpēc rezultāts ir uz sejas, bet precīzāk, uz ķermeņa.

Katra no šīm sievietēm, protams, ka ir unikāla. Bet, kas traucē kļūt tādai, katrai no mums? Personīgi, es īpaši iedvesmojos no Jasmīnas Rossi piemēra. Bet kura no šīm slavenībām visvairāk iespaidoja Tevi?

Tagad, kad Mēs esam pietiekami daudz skatījušies uz šīm jauneklīgajām sievietēm, piedāvāju dalīties ar redzēto ar draugiem, lai viņi varētu apbrīnot tās, kurām tiešām ir izdevies atrast to filozofu akmeni!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv