Kaimiņu zēns piekāva 7 gadīgu meiteni! Skarbie onkuļi nāca viņai palīgā...

09.01.2017

7 gadīgā Ešlija mācās 1. klasē, viņai patīk spēlēties ar citiem bērniem, patīk braukt ar divriteni un viņa mīl savus mājdzīvniekus - kaķi un suni.

 

Diemžēl 11 gadus vecais kaimiņu zēns izvēlējās viņu par mērķi savām nežēlīgajām izpriecām. No tās dienas meitenes dzīve pārvērtās par elli. Bet nesen viņai palīgā uzradās cilvēki, no kuriem neviens negaidīja šādu soli!

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums
Dēļ sava mocītāja Ešlija baidījās iziet no savas mājas pagalma. Visu vasaru viņa pavadīja mājās, baidoties no uzbrukuma.

Tad, meklējot palīdzību, māte lapā uztaisīja kontu un meitene tajā ielika video, kurā lūdza ļaundari izbeigt ņirgāties par viņu.
Laimīgas sagadīšanās dēļ šo video ieraudzīja Džeimss Digmons, vietējās baikeru brālības biedrs. Par Ešlijas ciešanām viņš pastāstīja saviem motociklistu brāļiem. Skarbie bārdaiņi izlēma, ka meitenei jāpalīdz.

Neilgi līdz tam mazā meitene bija tikusi slimnīcā. Puika bija noķēris Ešliju, kad viņa brauca mājās ar velosipēdu. Puika nogāza mazo meiteni no kājām, piekāva, iesita pa seju.

Mazā sadista vecāki neparko negribēja atzīt, ka viņu dēls ir vainojams uzbrukumā. Ešlijas mātei tomēr izdevās saukt viņus pie atbildības. Bet ļaunais puika nerimās!
Liekas, ka kaimiņš par savu mērķi izvēlējās tieši šo meiteni, jo zināja, ka neviens cits, izņemot māti, viņu nevar aizstāvēt. Mazais nezvērs bija šokā, redzot, ka ielu pārpludina motociklistu vilnis.

Bārdaini vīri ādas jakās lika viņam skaidri saprast, ka nesodāmības laiks ir beidzies!
Lūk, laimīgās beigas!
Ešlija sākumā nespēja noticēt, ka tagad viņai ir tik bargi aizstāvji. Tikai tikšanās beigās meitene kopā ar viņiem devās braucienā ar velosipēdu, paziņojot: `Tagad es ne no kā nebaidos!`

Ar šo vienu pastaigu bārdaiņi negrasās apstāties. Džeimss paziņoja, ka uzturēs sakarus ar Ešlijas ģimeni un laiku pa laikam pārbaudīs, vai viņiem viss kārtībā. Tagad mazulītei ir droša aizsardzība!
Šie skarbie vīri uzskata, ka stiprākajiem nav vajadzīga pašapliecināšanās uz citu rēķina, tieši otrādi, vājākie ir jāaizsargā. Ja šādi domātu vairākums cilvēku, mūsu pasaule kļūtu daudz labāka! Un kā domā tu?
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv