5 lielākie pasaules noslēpumi, kuri diez vai kādreiz tiks atklāti!!! 

10.01.2017

Mūsu dzīve ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, kurām nav loģiska izskaidrojuma. Cilvēki ir pieraduši tādās parādībās redzēt, kādu paranormālu spēku.

 

Kāds notiekošajā redz pierādījumus par citzemes civilizāciju, kāds tic mistikai, bet kāds cits saka par valdības slepenajām rīcībām.

Raksta turpinājums - lapa #1
`Dope.lv` redakcija nolēma tevi iepazīstināt ar ļoti noslēpumainiem atgadījumiem, kuriem joprojām nav izskaidrojuma.
Djatlova grupas nāve
Tūristu grupas noslēpumainā nāve Ziemeļu Uralos vēl joprojām sabiedrības prātiem liek par to domāt. Par šo atgadījumu ieinteresējās pat amerikāņu režisori, kuri pēc šiem noslēpumaino atgadījumu motīviem izveidoja filmu `The Dyatlov Pass Incident`.

Traģiskie notikumi notika 1959. gada februārī, kad tūristu grupa no deviņiem cilvēkiem, Igora Djatlova pavadībā pazuda Uralu kalnos. Pēc mēneša meklēšanas ekspedīcijas atrada Djatlova teltis. Netālu no teltīm pamanīja piecus mirušu tūristu ķermeņus. Maijā tika atrasti pārējie.

Visi tūristu grupas dalībnieki nomira no aukstuma. Praktiski visi viņi bija izģērbti, vai ne līdz galam ekipēti. Iemesls, kurš lika cilvēkiem steigā pamest telti putenī un 30 grādu salā. Ir daudz dažādas versijas - sākot no noslēpumainā ieroča izmēģināšanas un beidzot ar zibens bumbas spērienu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv