5 lielākie pasaules noslēpumi, kuri diez vai kādreiz tiks atklāti!!! 

10.01.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Apokalipses skaņas (video raksta beigās)
Šīs noslēpumainās skaņas dēvē arī par `Zemes čīkstoņu`. Tās ir dzirdējuši dažādās pasaules pusēs, bet pirmo reizi tās piefiksēja 2011. gadā. Šīs skaņas rada cilvēkos bailes un neizskaidrojamu trauksmi.

Aprakstot dzirdēto, cilvēki min lielu metālu šķindoņu, gaudošanas, reaktīvās lidmašīnas troksni, kas it kā nāk no zemes. Īpaši dīvaini sāk uzvesties dzīvnieki, šo dzirdot. Nofilmētajos videomateriālos ir labi redzams, kā suņi mokās panikā, dzirdot šo neizskaidrojamo skaņu.

Zinātnieki pagaidām nespēj izskaidrot apokalipses skaņas. Tiek izteiktas pašas dažādākās teorijas par šo parādību. Piemēram, ka tas ir zemes garozas sabīdīšanās rezultāts, stipri saules uzplaiksnījumi, vai pat Zemes polu nomaiņa.
Labbokas gaismas
1951. gada augustā un septembrī Teksasas un Ņumehiko iedzīvotāji debesīs vēroja dīvainus uguņus. Izveidojās kvēlošas ugunis un bez skaņas planēja virs zemes. Tā kā pirmais ziņojums par šo noslēpumaino parādību nāca no Teksasas pilsētas Labbokas, tad parādība ieguva savu nosaukumu - Labbokas ugunis.

Šī dīvaino parādību aculiecinieki vēroja vairāku dienu garumā, bet 18 gadus vecais students Karls Harts paspēja iemūžināt šīs ugunis. Daudzkārtējie izmeklējumi apliecināja šo attēlu patiesumu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv