5 lielākie pasaules noslēpumi, kuri diez vai kādreiz tiks atklāti!!! 

10.01.2017
Raksta turpinājums - lapa #3
Norfolkas pulka pazušana
1915. gada 12. augustā Derdanelskas operācijas izpildīšanas laikā, bez pēdām pazuda Norfolkas pulka bataljons. Britu karaspēks rīkoja uzbrukumu Galipolli pussalā. Pēc aculiecinieku redzētā, 267 cilvēku pulkveža Boša rīkojumā iegāja ielejā, uz kuras nolaidās miglas mākonis...

Kad migla izgaisa, pamanīja ka viss karaspēks ir pazudis. Nebija dzīvu karavīru un nebija arī viņu līķu. Viņi tika oficiāli atzīti par bez vēsts pazudušiem.

Tikai pēc pāris gadiem, 1918. gadā, vienā no kristieša zemes gabaliem tika atrasti 122 miruši Norfolkieši. Pārējo karavīru liktenis vēl joprojām paliek noslēpumā.
Atgadījums ar Trevisu Voltonu
Šis ir pats zināmākais gadījums, kad citplanētieši nolaupa cilvēku. Stāsts ļoti ilgi tika publicēts amerikāņu presē un pat ir uztaisīta filma, ar šī stāsta motīviem `Ugunis no debess`.

1975. gada 5. novembrī septiņi mežcirtēji Arizonā, Snoufleikā debesīs ieraudzīja spīdošu disku, zilā krāsā. Treviss Voltons izkāpa no mašīnas, lai labāk apskatītu neparasto parādību. Tajā laikā, disks apspīdināja viņu ar prožektoru. Pēc tam no objekta apakšējās daļas uzspīdēja zaļi-zils stars, kurš aizmeta Trevisu pāris metrus tālāk. Pārējie mežstrādnieki to ieraugot, panikā bēga no meža.

Pats Treviss Voltons mistiski pazuda un meklējumi nedeva nekādus rezultātus. Policija turēja aizdomās mežstrādniekus kolēģa nogalināšanā, bet viņi visu noliedza, viens pat izjautāšanas laikā sāka raudāt. Mežstrādnieki gribēja, lai viņus pārbauda ar melu detaktoru un poligrāfs apliecināja viņu vārdu patiesumu.

Pēc piecām dienām Treviss atradās. Viņš attapās mežā un patstāvīgi nonāca līdz tuvākajam ciematam. Visu ko viņš atceras par notikušo, ka viņu nolaupīja humanoīdi pus otra metra lielumā ar lielām galvām bez matiem, ar lielām acīm un mutēm bez lūpām...
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv