5 lielākie pasaules noslēpumi, kuri diez vai kādreiz tiks atklāti!!! 

10.01.2017

Mūsu dzīve ir pilna ar noslēpumiem un mīklām, kurām nav loģiska izskaidrojuma. Cilvēki ir pieraduši tādās parādībās redzēt, kādu paranormālu spēku.

 

Kāds notiekošajā redz pierādījumus par citzemes civilizāciju, kāds tic mistikai, bet kāds cits saka par valdības slepenajām rīcībām.

Raksta turpinājums
`Dope.lv` redakcija nolēma tevi iepazīstināt ar ļoti noslēpumainiem atgadījumiem, kuriem joprojām nav izskaidrojuma.
Djatlova grupas nāve
Tūristu grupas noslēpumainā nāve Ziemeļu Uralos vēl joprojām sabiedrības prātiem liek par to domāt. Par šo atgadījumu ieinteresējās pat amerikāņu režisori, kuri pēc šiem noslēpumaino atgadījumu motīviem izveidoja filmu `The Dyatlov Pass Incident`.

Traģiskie notikumi notika 1959. gada februārī, kad tūristu grupa no deviņiem cilvēkiem, Igora Djatlova pavadībā pazuda Uralu kalnos. Pēc mēneša meklēšanas ekspedīcijas atrada Djatlova teltis. Netālu no teltīm pamanīja piecus mirušu tūristu ķermeņus. Maijā tika atrasti pārējie.

Visi tūristu grupas dalībnieki nomira no aukstuma. Praktiski visi viņi bija izģērbti, vai ne līdz galam ekipēti. Iemesls, kurš lika cilvēkiem steigā pamest telti putenī un 30 grādu salā. Ir daudz dažādas versijas - sākot no noslēpumainā ieroča izmēģināšanas un beidzot ar zibens bumbas spērienu.
Apokalipses skaņas (video raksta beigās)
Šīs noslēpumainās skaņas dēvē arī par `Zemes čīkstoņu`. Tās ir dzirdējuši dažādās pasaules pusēs, bet pirmo reizi tās piefiksēja 2011. gadā. Šīs skaņas rada cilvēkos bailes un neizskaidrojamu trauksmi.

Aprakstot dzirdēto, cilvēki min lielu metālu šķindoņu, gaudošanas, reaktīvās lidmašīnas troksni, kas it kā nāk no zemes. Īpaši dīvaini sāk uzvesties dzīvnieki, šo dzirdot. Nofilmētajos videomateriālos ir labi redzams, kā suņi mokās panikā, dzirdot šo neizskaidrojamo skaņu.

Zinātnieki pagaidām nespēj izskaidrot apokalipses skaņas. Tiek izteiktas pašas dažādākās teorijas par šo parādību. Piemēram, ka tas ir zemes garozas sabīdīšanās rezultāts, stipri saules uzplaiksnījumi, vai pat Zemes polu nomaiņa.
Labbokas gaismas
1951. gada augustā un septembrī Teksasas un Ņumehiko iedzīvotāji debesīs vēroja dīvainus uguņus. Izveidojās kvēlošas ugunis un bez skaņas planēja virs zemes. Tā kā pirmais ziņojums par šo noslēpumaino parādību nāca no Teksasas pilsētas Labbokas, tad parādība ieguva savu nosaukumu - Labbokas ugunis.

Šī dīvaino parādību aculiecinieki vēroja vairāku dienu garumā, bet 18 gadus vecais students Karls Harts paspēja iemūžināt šīs ugunis. Daudzkārtējie izmeklējumi apliecināja šo attēlu patiesumu.
Norfolkas pulka pazušana
1915. gada 12. augustā Derdanelskas operācijas izpildīšanas laikā, bez pēdām pazuda Norfolkas pulka bataljons. Britu karaspēks rīkoja uzbrukumu Galipolli pussalā. Pēc aculiecinieku redzētā, 267 cilvēku pulkveža Boša rīkojumā iegāja ielejā, uz kuras nolaidās miglas mākonis...

Kad migla izgaisa, pamanīja ka viss karaspēks ir pazudis. Nebija dzīvu karavīru un nebija arī viņu līķu. Viņi tika oficiāli atzīti par bez vēsts pazudušiem.

Tikai pēc pāris gadiem, 1918. gadā, vienā no kristieša zemes gabaliem tika atrasti 122 miruši Norfolkieši. Pārējo karavīru liktenis vēl joprojām paliek noslēpumā.
Atgadījums ar Trevisu Voltonu
Šis ir pats zināmākais gadījums, kad citplanētieši nolaupa cilvēku. Stāsts ļoti ilgi tika publicēts amerikāņu presē un pat ir uztaisīta filma, ar šī stāsta motīviem `Ugunis no debess`.

1975. gada 5. novembrī septiņi mežcirtēji Arizonā, Snoufleikā debesīs ieraudzīja spīdošu disku, zilā krāsā. Treviss Voltons izkāpa no mašīnas, lai labāk apskatītu neparasto parādību. Tajā laikā, disks apspīdināja viņu ar prožektoru. Pēc tam no objekta apakšējās daļas uzspīdēja zaļi-zils stars, kurš aizmeta Trevisu pāris metrus tālāk. Pārējie mežstrādnieki to ieraugot, panikā bēga no meža.

Pats Treviss Voltons mistiski pazuda un meklējumi nedeva nekādus rezultātus. Policija turēja aizdomās mežstrādniekus kolēģa nogalināšanā, bet viņi visu noliedza, viens pat izjautāšanas laikā sāka raudāt. Mežstrādnieki gribēja, lai viņus pārbauda ar melu detaktoru un poligrāfs apliecināja viņu vārdu patiesumu.

Pēc piecām dienām Treviss atradās. Viņš attapās mežā un patstāvīgi nonāca līdz tuvākajam ciematam. Visu ko viņš atceras par notikušo, ka viņu nolaupīja humanoīdi pus otra metra lielumā ar lielām galvām bez matiem, ar lielām acīm un mutēm bez lūpām...
Apokalipses skaņas. Jūs Latvijā arī tādas esat dzirdējuši? Padalieties komentāros.
Šeit viss tiek izskaidrots par šīm dīvainajām skaņām. Video ir krievu valodā.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv