Šis uzdevums iedzina stūrī tūkstošiem cilvēku! Atrodi bildē četru lapu āboliņu

11.01.2017

Ziema, īpaši Ziemassvētku brīvdienu periods, — tas ir ideāls laiks, lai ielīstu zem siltas segas un neko nedarīt. Bet lai uzturētu savas smadzenes tonusā, vajag ik pa laikam risināt interesantus uzdevumus.

Redakcija `Dope.lv` piedāvā Tev vienkāršu, bet aizraujošu uzdevumu. Paskaties uz bildi zemāk un atrodi tajā četru lapu āboliņu. Ja paspēsi to izdarīt 30 sekundēs, Tevi noteikti gaida veiksme. Laiks sākās!

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums
Šo uzdevumu izdomāja un uzzīmēja talantīgs ungāru mākslinieks Gergeli Dudas. Tieši viņš, ieviesa modē tāda veida uzdevumus, kad pirmo reizi publicēja bildīti, kurā bija jāatrod panda. Tagad viņš priecē savus pielūdzējus ar jauniem uzdevumiem.
Tomēr, mēs novērsāmies no uzdevuma. Varēji atrast četru lapu āboliņu? Ja nē, tad skaties pareizu atbildi zemāk.
Kā redzi, āboliņš bija paslēpies labajā augšējā stūrī. Un, ja Tev patika šis uzdevums, tad saņem vēl vienu. Atrodi starp Ziemassvētku vecīšiem aitiņu!
Lai uzturētu intrigu, mēs nerakstīsim pareizo atbildi šim uzdevumam. Tu taču vari komentāros uzrakstīt, kur tieši slēpjas dzīvnieks. Bet, tikmēr vari izbaudīt Gergela jauno Ziemassvētku zīmējumu.

Ja, Tev patika Gergela Dudasa zīmējumi-uzdevumi, tad nežēlo un liec patīk. Taču autoram vienmēr patīkami zināt, ka viņa radošums ir vajadzīgs cilvēkiem!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv