Miljardieris piedāvā 180 000 000 dolāru jebkuram vīrietim, kurš apprecēs viņa meitu

11.01.2017
Raksta turpinājums - lapa #2
Vienā no intervijām Sesils dalās: `Es negribu jaukties savas meitas privātajā dzīvē, es tikai gribu, lai viņai ir laimīga laulība, bērni, kā arī viņa varētu vēlāk mantot manu rūpalu`.

Viņš uzskata, ka Džidži vēl ir diezgan pietiekoši daudz laika, lai mainītu savu seksuālo orientāciju un atrast laimi ar cilvēku, kurš vadīs viņu ģimenes biznesu kopā ar viņu. Atbildot uz tēva pūra cenas palielināšanu divas reizes Džidži publicēja vēstuli vienā no Honkongas avīzēm, kurā raksta: ` Tēvs domā, ka pāriet no homoseksuālistiem uz heteroseksuālis-tiem ir vienkārši. Tāpēc man vienkārši jāatstāj tas, lai viņš pats visu saprastu. Es domāju, ka apprecēšu vīrieti tikai tad, kad viņš pats apprecēs vīrieti`.

Priekš Džidži tas ir dabiski, ka tēvam nav ne jausmas, kas ir laime priekš viņas, ka viņai nav nodomu mainīt savu seksuālo orientāciju, lai īstenotu dzīvē tēva cerības un sapņus.

Turpinot savu vēstuli, viņa rakstīja: `Es varētu Jūs maldināt, ka izvēlējos lezbiešu attiecības tikai tāpēc, ka Honkongā — īstu vīriešu akūts trūkums, — un man ļoti žēl par to. Honkongā ir daudz lielisku vīriešu, vienkārši viņi nav priekš manis`.

Džidži lika pilnīgi skaidri sabiedrībai saprast, ka ir laimīga, tāda kāda viņa ir, un ar to cilvēku, ar kuru ir tagad, un, ka viņa skaidri zina, ko grib darīt tālāk dzīvē.

`Bagātie arī raud`, — var teikt par šo stāstu. Bet attiecības Sesila Čao, miljardiera, un viņa meitas — tas pirmkārt ir piemērs, kur var novest bērnu un vecāku nesaprašanās. Ja Jūs, kā vecāks, tiešām mīliet savu bērnu neatkarīgi no tā, kas viņi ir un kas viņi grib būt, vajag atbalstīt un saprast viņu viņa centienus — pat tad, ja viņi Jums sākumā liekas nepareizi.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv