Nāvējošākā narkotika Zemes virsū, iespējams, šobrīd atrodas Jūsu virtuvē

12.01.2017

Kļūstot vecākiem, pamazām sākam iedziļināties izplūdušajā terminā `narkotikas`. Būdami bērni, mēs pat nesapratām, kas tās tādas ir, kādā krāsā tās mēdz būt, kā garšo un smaržo. Ir arī kas cits: šodien ar šo terminu saprot visdažādākās vielas, pat tādas, ko lietojam ikdienā: alkohols, kofeīns...


Ir kāda narkotika, kura izraisa patiešām bīstamu atkarību. Runa ir par cukuru!

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Zinātnieki atgādina, ka īstermiņā cukura lietošana neizraisa nekādas blakusparādības, vismaz vairumam cilvēku. Kā izrādās, ilgstoša lietošana var būt pat nāvējoša. Atcerieties, kad bijām bērni, cukurs mums nodrošināja labu noskaņojumu visas dienas garumā. Ar pārliecību var teikt, ka cukurs varēja sagrozīt mums galvu. Kad tā iedarbība mazinājās, mēs kļuvām bēdīgi, drūmi, pastāvīgi meklējām jaunu `dozu`. Jaunie pētījumi apstiprina, ka cukurs galvas smadzeņu centrā izraisa tādu pašu reakciju kā alkohols, kokaīns un heroīns.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [1]

17:51 28.01.2017Donalds Smelteris
Nepatīkamākais ir tas, ka lietotāji vai nelietotāji UZMĀCAS ar saviem ieteikumiem pārējiem! Negribi, nelieto- tikai savas domas neuztiep citiem! Zinātnieki apgalvos jebko, par ko kāds tiem samaksā, ja solīs augstāku samaksu- veiks "pētījumus" pretējā virzienā.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv