Saki, kur gan tu radies! Mini svārku vēsture...

12.01.2017

Daži cilvēki vienmēr iet pret noteikumiem un tādējādi rada lietas, kas satricina sabiedrību. Tādu gadījumu vēsturē ir daudz un visi viņi kaut kādā veidā ir ietekmējuši civilizācijas attīstību kopumā. Mini svārku parādīšanās 1962. gadā nebija izņēmums, jo šis gadījums izraisīja nebijušu rezonansi.

Uzskati tad bija daudz konservatīvāki, tādēļ meitenes mini svārkos sākumā gandrīz izraisīja avārijas pilsētu ielās: autovadītāji gandrīz kaklus otrādi apgrieza skatoties! Ekstravaganto svārku izgudrotāja paziņoja, ka neko neparastu nav izdarījusi.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Marija Kuanta, tā sauc izaicinošo svārku izgudrotāju. Mūsdienās šie svārki saīsinājušies līdz tādam izmēram, ka dažreiz izskatās pēc auduma gabaliņa. Mode diktē savu un meitenes vēlas izskatīties seksīgi. Toreiz kritiķi uzsvēra, ka šādiem svārkiem vajag mazāk auduma kā Viktorijas laikmeta lakatam.

Un tomēr mini svārki netika izgudroti ar mērķi sagrozīt galvas vīriešiem vai izcelt slaido sieviešu kāju skaistumu. Marija Kuanta apgalvo, ka svārki izgudroti, lai palīdzētu sievietēm, jo šādos svārkos vieglāk skriet uz autobusu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv