Viņa domāja, ka tās ir matu putas. Kad saprata savu kļūdu, nācās griezties pie ārstiem

15.01.2017

Kāda sieviete no Austrumeiropas vēlējās ieveidot matus. Viņa paņēma flakonu un uzpūta uz matiem putas. Bet tas nebija flakons ar matu putām... Tas bija flakons ar celtniecības putām.

Šīs putas, protams, padarīja matus apjomīgākus, bet nebija tik patīkamas... Sieviete tika nogādāta neatliekamās palīdzības nodaļā, kur arī tika nofotografēta, un izskatījās viņa šādi...

Šo attēlu publicēja arī Fils Viljams, kopā ar uzrakstu: Man patika šis, dalos ar @imgur publikāciju — kas notiek, ja lietojat celtniecības putas matu putu vietā. #badhairday

 

Foto: tutkryto.su

Raksta turpinājums - lapa #1
Ar šo publikāciju dalījās daudz cilvēku. Drīz vien šis attēls aplidoja visu internetu un šīs sievietes problēmas ar matiem kļuva par starptautisku jaunumu. Mācība no šīs nevainīgās kļūdiņas - vienmēr izlasīt produkta aprakstu, ja vēlaties lietot nepazīstamu produktu.

Šādas putas tiek lietotas celtniecībā priekšmetu fiksācijai un plaisu aizpildīšanai. Diez vai vēlēsieties nofiksēt savus matus uz visu mūžu!

No šādas dienas noteikti jums būs maz prieka! Neskatoties uz visu šo, jums nāksies tikties ar citiem cilvēkiem, runāt ar viņiem, bet, iespējams, ka viņi šajā brīdī domās par jūsu frizūru. Tas nebūs patīkami.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv