Nepieciešams tikai ielikt vati nabā! Pāries klepus, saaukstēšanās, menstruāciju sāpes…

17.01.2017

Pašārstēšanās, protams, nav tālredzīga nodarbošanās. Ja ir nopietnas problēmas, tad vajadzētu pārvarēt savu slinkumu un bailes un doties pie laba ārsta. Bet... mēs reti tā darām un bieži slimojam, jo nepievēršam veselībai vajadzīgo uzmanību.

Tautas ārstēšanās metodes palīdz ne sliktāk par tradicionālajām. Lai gan šī metode neaizstāj pilnvērtīgu ārstēšanu, tomēr darbojas par visiem 100 %.

Tas palīdzēs noņemt nepatīkamos sāpju simptomus un pārciest krīzes brīdi. Tikai atceries, ja asas sāpes pārgājušas pēc šī līdzekļa lietošanas, ar speciālistu konsultēties tomēr vajadzētu.

 

Foto: takprosto.cc

Raksta turpinājums - lapa #1
Iekaisuma ārstēšana ar tautas metodēm.
Lai atbrīvotos no iekaisuma un mazinātu sāpes pietiks ar nabā ieliktu spirtā samitrinātu vatīti. Labāk lietot 50% spirtu.

Liekas, kā gan tas iespējams? Kā var palīdzēt vienkārša, spirtā mitrināta vate? Bet šis līdzeklis palīdz pret menstruāciju sāpēm, pret velkošām sāpēm vēderā, pret saaukstēšanos, klepu un gripu. Tāpat šī metode palīdz pret krampjiem un muskuļu sāpēm, noņem organisma iekaisumu.

Ja saproti, ka ar veselību kaut kas nav kārtībā, ja sāc klepot vai jūti, ka paaugstinās temperatūra, pielieto šo seno līdzekli. Iemērc vati spirtā, nospied lieko mitrumu un vati ieliec nabā, lai tā cieši pieguļ ādai.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv