Pēc mammas lūguma, viņa piemērīja kleitu veikalā, bet konsultants pateica ko TĀDU!!!

18.01.2017

Protams, katrai meitenei izlaidums ir uztraucošs notikums, kuru viņa gaida ar nepacietību. Tā vien gribas novilkt no sevis ikdienas drēbes un uzvilkt brīnišķīgu kleitu, kurā jūties kā karaliene...


Kādu dienu Megana Harisa ar meitu devās uz tirdzniecības centru, lai izvēlētos viņai piemērotu apģērbu skolas izlaidumam. Tad viņas nemaz nenojauta, kas atgadīsies. Megana piedāvāja savai meitai uzmērīt sarkanu, garu kleitu. Meitene atbildēja, ka mammas izvēle ir laba, bet kleita viņu padara mazliet vecāku.

Raksta turpinājums - lapa #1
Neskatoties uz to, meitene ļāva mammai nofotogrāfēt viņu kleitā. Pēkšņi aiz pircēju muguras bija dzirdams nepieklājīgs komentārs no konsultanta puses saistībā par meitenes figūru. Darbiniece vienkārši iebāza savu degunu svešās darīšanās, viņas viedokli taču neviens nejautāja...

Pēc šī incidenta neaudzinātā konsultante tā arī palika strādāt tajā veikalā. Satrauktā mamma nolēma uzrakstīt ziņojumu Facebook vietnē. Viņas posts nekavējoties izplatījās internetā un jau pirmajās stundās bija sakrājis 50 000 Like, lūk ko viņa rakstīja:
`Dargā Dillard’s Towne East Mall konsultante!
Tā ir mana meita - pusaudze, kura meklēja kleitu skolas izlaidumam. Es atradu šo kleitu un palūdzu viņai to uzmērīt. Viņai tā ne visai patika, bet meitene to izdarīja manis dēļ.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv