Sieviete paprasīja savas meitas skolotājam novilkt viņai krūšturi. Tu būsi šokā!

19.01.2017

Kāda 15-gadīgas meitenes mamma padalījās piedzīvotajā. Skolā ar viņas meitu atgadījās kas nepatīkams, un sieviete tika izsaukta pie direktora. Meiteni nosodīja par to, ka viņa bija iesitusi klasesbiedram, bet, kad, māte uzzināja kas tam bijis par iemeslu, cietušais un pāri darītāja izrādījās mainītās lomās.

 

Sieviete negrasījās par notikušo klusēt un sarīkoja īstu skandālu. Rezultātā šis stāsts uzrunāja tūkstošiem cilvēku, kuri atbalstīja drosmīgās mammas rīcību. Piedāvājam arī tev izlasīt šo stāstu.


Foto: womenjournal.mirtesen.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es strādāju par medmāsu, un darbā mums ir aizliegts izmatot mobilos telefonus. Dežūras laikā mēs tos glabājam skapīšos. Reiz mani pasauca pie telefona uzņemšanas nodaļā. Izrādījās, ka zvana no skolas, kurā mācās mana meita. Jau stundu viņi bija centušies mani sazvanīt, beidzot tas bija izdevies:


- Jūs traucē no skolas, kurā mācās jūsu meita. Ir noticis nepatīkams atgadījums. Lūdzu nekavējoties ierasties.


Galvā sāka šaudīties simtiem nelāgu domu.
- Vai ar meitu viss kārtībā? Viņa ir saslimusi vai noticis kāds nelaimes gadījums? - es vaicāju.
- Nē, ar viņu viss ir kārtībā, taču jūsu meita iesita savam klasesbiedram. Tas ir ļoti nopietni! Mēs jau 45 minūtes cenšamies jūs sazvanīt... Jums steidzami jāierodas.


Es atprasījos no darba un aizsteidzos uz skolu. Direktora kabinetā sēdēja mana meita, puisis ar pārsistu degunu, viņa vecāki, skolotājs, skolas padomes pārstāve un mācību daļas vadītājs.


- Beidzot jūs nolēmāt ierasties! - dzēlīgi noteica mācību daļas vadītājs.
- Atvainojiet, man bija saspringta diena. Pie mums atveda 7-gadīgu zēnu, kuram nācās uzlikt 40 šuves, viņu ar pannu bija piekāvusi paša māte. Pēc tam man bija gara saruna ar policiju, viņi bija atbraukuši, lai uzzinātu par zēna gūtajām traumām un par mūsu sniegto palīdzību, - es paskaidroju par izveidojušos situāciju.


Pēc tam mācību daļas vadītājs, no visas sirds cenšoties neizskatīties uztraucies, izklāstīja to, kādēļ mēs visi esam šeit sapulcināti. Izrādījās, ka klasesbiedrs bija parāvis manas meitas krūšturi ar tādu spēku, ka tas atāķējās. Meita nepalika parādā un divas reizes iesita klasesbiedram pa seju, pārsitot viņam degunu. Man radās tāds iespaids, ka meitas rīcība skolas vadībā bija izsaukusi daudz lielāku sašutumu, nekā šī zēna uzvedība.


- Un jūs gribējāt uzzināt vai es necelšu prasību par seksuālu uzmākšanos, pie reizes arī pret skolu, kurā tas notika? - jautāju klātesošajiem.


Pēc šiem maniem vārdiem visi izskatījās satraukušies un momentā sāka attaisnoties.
- Es neuzskatu, ka ir noticis kas ļoti nopietns, - steidzīgi bilda skolotājs.
- Necelsim brēku sīkumu dēļ, - piekrita skolas padomes pārstāve.
- Es domāju, ka jūs pārvērtējat situāciju, - mēģināja aizrādīt mācību daļas vadītājs.


Lai cik dīvaini tas arī neizklausītos, puiša vecāki mani atbalstīja. Tēvs izskatījās nekāds, un uz savu dēlu raudzījās ar nepārprotamu pārmetumu sejā, bet mamma pat sāka raudāt... Tikmēr es pajautāju meitai, kā īsti viss notika.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv