Šeit viss ir jau ir nopirkts un pārdots. Patiesība par skaistumkonkursiem! 

22.01.2017

Nevienam nav noslēpums, ka galvenais kritērijs lielākai daļai skaistumkonkursu ir skaistules maka biezums. Tādi konkursi pārvēršas par īstu absurda teātri. Tā ir spēle ar likumiem, kurus neviens neievēro. Šeit, kā saka, viss ir pārdots un nopirkts.

Raksta turpinājums - lapa #1
Ņemsim par piemēru, cirku, kas notika `Krievijas skaistumā` 2014. gada novembrī, kad uzvarētājas Tatjanas Baitovas vietā, kuras vecāki, dzīvo Kurganskas apgabala ciemā un strādā par parastu vadītāju un sanitāri, uz pasaules čempionātu `Miss Zeme`, kurš norisinājās ASV, aizsūtīja kādu Marinu Čudokovu. Brīnumaini, neko nepateiksi!
Dažreiz marazms, kurš notiek tādos konkursos, sasniedz robežu. Šajā gadā uz konkursu `Miss pasaule` no Baltkrievijas aizbrauca kaut kāda krieviete, kurai, kā izrādījās nav pat baltkrievu pase, viņai nav zināma vēsture un valsts kultūra. Turklāt, šai spīdošajai skaistulei kaut kādā veidā izdevās iegūt titulu `Miss pasaule`. Meitene pati ir nesaprašanā, jo nezin kā šeit ir nonākusi: `Man paziņas teica, ka ir konkurss un meklē pretendenti no Baltkrievijas, es pateicu, ka ar lielāko prieku piedalīšos konkursā...` Interesanti, kurš ir nopircis Marinai uzvaru, jo viņam taču pat nav grūtības iespaidot pasauli.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv