Puisi pameta meitene, viņš pārdzīvoja un tāpēc nogrieza savu draudziņu!!!

25.01.2017

Viss tik brīnišķīgi sākās, bet vienā jaukā brīdī, viņa vēlējās aiziet, atstājot visu aiz muguras. Tad arī viss notika. Tad no pārdzīvojumiem, viņš - 22 gadus vecais Olivers Iliks no Maķedonijas iedomājas izdarīt absolūti šokējošu rīcību - nolēma nogriezt savu dzimumorgānu.


Viņa bijusī pameta viņu tikai tāpēc, ka viņš nespēja viņu pilnībā apmierināt. Loģiski, ka viņš padomāja: kam tad viņam vajadzīgs dzimumorgāns, ja viss ir tik slikti? Te viņš izmantoja žileti.

Raksta turpinājums - lapa #1
Saka, ka viņš izmeta savu locekli miskastē. Tikai tad, kad viņš nespēja apturēt asiņošanu, viņš vērsās pie neatliekamās palīdzības. Kamēr glābēji veda puisi uz slimnīcu, viņi mēģināja ieskaidrot puisim, ka viņa meitene aizgāja, ne jau tāpēc, ka viņa draudziņa lielums nebija pietiekams. Liekas, ka viņiem sanāca.
Slimnīcā puisim nācās piedzīvot 5 stundu garu operāciju. Par laimi, ārstiem izdevās piešūt nogriezto orgānu atpakaļ. Viņiem izdevās, jā, bet uzradās jauni, nopietni jautājumi: atjaunošanas iespējas pagaidām nav skaidras un nav skaidrs vai viņa dzimumorgāns funkcionēs tieši tāpat, kā līdz šim atgadījumam.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv