Pāris lidoja mājās no atpūtas, kad pēkšņi lidmašīnas pilots paziņoja ŠO! 

06.02.2017

Kad dzīve kļūst paredzama, cilvēks var ieslīkt depresijā, vai vēl sliktāk - saslimt. Piekrīti, ka vienveidīga ikdiena ir spējīga pretīgi iespaidot garastāvokli. Lūk, šeit jums būs stāts, kā uzlabot ikdienu.


Lizai Sedivinkai no ASV ļoti patīk taisīt nelielus pārsteigumus savam vīram Ērikam, bet šoreiz viņa pārspēja sevi. Lieta tāda, ka pārim ļoti ilgi neizdevās ieņemt bērniņu. Kad viņi bija brīvdienu ceļojumā uz Las-Vegasu grūtniecības tests beidzot parādīja divas strīpiņas. Meitene bija ļoti laimīga, bet viņa nolēma izdomāt īpašu veidu, kā paziņot savam vīram par to.

Raksta turpinājums
Ideja meitenei radās lidostā. Viņa palūdza vīram nopirkt ko gardu, lai būtu ko uzēst pa ceļam, bet pati tajā laikā sazinājās ar aviokompānijas pārstāvjiem. Viņi uzreiz piekrita palīdzēt. Kad Ēriks un Liza ieņēma savas vietas lidmašīnā, meitene nodeva pilotam zīmīti.
Pēc pāris minūtēm pilots paziņoja: `Dāmas un kungi! Pievērsiet uzmanību 29E vietai, kur sēž Ēriks, kas lido kopā ar savu sievu Lizu. Ēriks, nespēja kļūt bagāts Las-Vegasā, bet viņš uzvarēja! Ērik, tu drīz kļūsi par tēvu!`
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv