Viņa atbrīvojās no bērna 6-tajā grūtniecības mēnesī. Bet, viņu atbalstīja daudz sieviešu

10.02.2017

Mūsu šodienas stāsta varoni sauc Lindsija Paradizo. Viņai ir 28 gadi, ir precējusies un ar vīru Metu dzīvo Frederiksbergā, kas atrodas Amerikas štatā Virdžīnijā.

2015. gada beigās Lindsija palika stāvoklī. Pāris dzīvoja drīza ģimenes papildinājuma gaidās un jau izvēlējās nākamai meitai vārdu — Omāra. Tomēr viņu prieki bija īsi...

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums
Kad Lindsijai bija 18- tā nedēļa, izmeklējumu laikā ārsti atrada ko nelāgu. Uz kakla vēl nedzimušai meitenei strauji izplatījās audzējs!
No sākuma mediķi bija noskaņoti optimistiski un cerēja, ka slimība piestās un Omārai varēs palīdzēt jau piedzimstot. Tomēr pēc divām nedēļām audzējs pieauga divas reizes lielāks!
Ārsti godīgi atzinās, ka bērna izdzīvošanas izredzes nav vairāk kā viens procents un tik pat iespēja izveseļoties, ja meitene nenomirs vēl nedzimusi. Mediķi ieteica pārtraukt grūtniecību, jo kavēšanās draudēja ne tikai bērna dzīvībai, bet arī mātes.
«Pēc 27-tās nedēļas, jau nevarēs augli izņemt dabīgā ceļā. Visticamāk, viņu vajadzēs vilkt ārā pa daļām, jo operācija tādos gadījumos nav vēlama, liela riska dēļ priekš sievietes», — situāciju komentēja ārstējošais ārsts.

Pēc ilgām pārdomām un dvēseles mokām Lindsija un Mets pieņēma grūtu lēmumu un piekrita abortam...
Īpaša situācijas sarežģītība bija Likumdošanas dēļ, jo Štatos abortus atļāva veikt tikai līdz 14-tai nedēļai. Pēc šī termiņa beigām pārtraukt grūtniecību varēja tikai dažās klīnikās ar visiem medicīniskajiem priekšrakstiem. Tā kā Lindsija bija spiesta braukt uz citu pilsētu!
2016. gada 20. februārī ārsti ievadīja sievietē preparātu, kurš izsauca priekšlaicīgas dzemdības. Tas notika 23-šajā grūtniecības nedēļā. Omāras sirds gandrīz uzreiz pārtrauca sisties, bet vecāki paspēja paturēt viņu rokās un atvadīties no viņas. Pēc divām dienām meitenīti apglabāja... Starp citu, stāsts ar to vēl nebeidzās!
«Es biju no dusmām traka, kad uzzināju, ka Tramps grib aizliegt sievietēm izvēli. Visi viņa paziņojumi par abortu aizliegumu — tas ir idiotisms! Ja, es nevarētu pārtraukt grūtniecību 23-šajā nedēļā, tad arī nekad nevarētu paturēt Omāru rokās un atvadīties no viņas!»
Lindsija pievienojās aktīvistu grupai, kura cīnās par sievietes tiesībām par abortiem īpašos gadījumos. «Es uzskatu, ka ierēdņiem būs vieglāk pieņemt pareizos lēmumus, kad viņi zinās reālus sieviešu stāstus. Protams, ka abortu aizliegums paaugstinās viņu reitingus, bet cik likteņu būs salauztu!» — nobeidza Paradizo.

Lindsija ielika savu stāstu Facebook, un ar šo rakstu padalījās vairāk nekā 100 000 cilvēku! Bet, kāda ir Tava attieksme pret abortu problēmām? Noteikti padalies ar savu viedokli komentāros.
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv