Šai meitenei ļoti patika komunicēt internetā. Tas gandrīz maksāja viņai dzīvību 

11.02.2017

Mūsdienu pasaule dāvā cilvēkiem daudz visādu iespēju. Ar interneta palīdzību var nokļūt jebkurā pasaules vietā, parunāties ar cilvēkiem, kuri atrodas otrā Zemes malā, bet nedrīkst aizmirst par to, cik bīstami tas var beigties!


Šajā materiālā mēs jums pastāstīsim par meitenīti Alīsiju Kozakēviču. Tagad viņa ir pieaugusi, veiksmīga sieviete, bet kādu laiku atpakaļ Alīsijai patika iepazīties intermetā, kamēr neatgadījās situācija, kas varēja izmainīt visu viņas dzīvi. Ceram, ka no šī stāsta, katrs no jums gūs mācību.


Viss sākās 2001. gadā. 13 gadīgās Alīsijas vecākais brālis pastāstīja viņai par to, kas ir internets un kādos portālos un forumos viņa tagad var komunicēt. Šai meitenei patika iepazīties internetā, viņai bija ļoti interesanti komunicēt ar vienaudžiem.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc kāda laika, viņai parādījās draugs. Meitenei likās, ka viņš ir vienīgais piemērotais cilvēks, ar kuru sarakstīties. Viņš bija viņas vienaudzis, viņi runājās par dažādām tēmām, meitene pat sūdzējās viņam, kad strīdējās ar vecākiem.

Pienāca Jaunais gads, visa Alīsijas ģimene savācās pie svētku galda, mamma bija pagatavojusi šikas vakariņas. Tad Alīsija vēl nenojauta, ka šis vakars kļūs par pēdējo labo atmiņu no viņas bērnības.

Pirms deserta pasniegšanas Alīsija žēlojas par sliktu pašsajūtu un aizgāja no galda. Tas bija meitenes plāns, viņa vēlējas uz neilgu brīdi iziet no mājām, lai satiktos ar savu paziņu no interneta.
Alīsija skrēja uz sarunāto vietu, domājot par to, kāpēc draugs nolēma satikties jaungada naktī. Meitenei likās, ka viņš vēlas kaut ko viņai uzdāvināt, tas ir tik romantiski. Atnākot uz šo vietu, meitene sāka saprast, ka viņa ir viena pati, naktī uz ielas un labāk būtu atgriezties mājās.

Meitene jau pagriezās, lai ietu prom, bet izdzirdēja savu vārdu. Pēc tā, meitenes atmiņa bija kā miglā tīta, viss ko viņa atceras bija kaut kāda mašīna, vīrietis un bailes, briesmīgas bailes. Tikai pēc piecām stundām meitene nāca pie samaņas un ieraudzīja sava nolaupītāja seju. Tas nebija vienaudzis, viņš bija daudz vecāks...

`Tev būs ļoti slikti, tāpēc vari jau sākt raudāt`, - šie vārdi iegriezās Alīsijas atmiņā uz visu dzīvi. Viņu pieslēdza pie trubas ar ķēdēm, pagrabā. Nākošās 4 dienas par viņi ļoti ņirgājās, izvaroja un filmēja visu notiekošo un izvietoja video pornosaitos.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv