Viņš iesprūda zem degošas mašīnas, tēvs saprot, ka drīz mirs, un tad notika brīnums

13.02.2017

Daudzi saka, ka cilvēkam rodas neparasts spēks, kad viņi nokļūst bīstamās situācijās. Citiem tās izpaužas kā fiziskas superspējas, un tā var notikt, ja liekas, ka dzīvība karājas mata galiņā.

Tieši tā notika ar trauslu 19 gadīgu meiteni no Virdžīnijas, kad viņas tēva dzīvība bija briesmās! Meitene kļuva par varoni!

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Šarlotes Hefelmīras tēvs Ēriks, 2015.gada 28. novembrī garāžā remontēja savu kravas auto. Viņš paslīdēja un nokrita, izlēja benzīnu un nevarēja pakustēties. Tad izdzirdēja šausmīgu troksni -notika sprādziens.

Kad sākās degšana, tēvs bija lamatās, jo nevarēja izkļūt no mašīnas apakšas.

Šarlotes augums ir 5 pēdas un 6 collas, (1 pēda = 12 https://lv.wikipedia.org/wiki/Jaunā lapā 0,3048 https://lv.wikipedia.org/wiki/Jaunā lapā un svars 120 mārciņas (120 mārciņas = 54.43 kg) Viņa bija atnākusi starpbrīdī un nolēmusi ielūkoties pie tēva garāžā.

`Man liekas, ka garāžā es viņu pamanīju tikai pēc kādām 10 minūtēm` teica Šarlote. ` Es neko nedzirdēju. Atnācu uz garāžu, tur jau dega, un notika kaut kas neticams- bija tā kā klikšķis un es sapratu, ka neviens nepaspēs atnākt palīgā, man jātiek ar to galā.`
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv