Ielūkojieties vērīgāk! Vai sapratāt, kādēļ viņi šausminās par savu kāzu fotogrāfiju

13.02.2017

Teikšu godīgi, es vairs nespēju skatīties uz šo fotogrāfiju! Tā ir ļoti biedējoša, un es nekaunos atzīt, ka man ir bail. Apskatiet to rūpīgāk! Pirmajā acu mirklī gan šķiet, ka tas ir mīlīgs kāzu foto. Jaunlaulātie paši šo dīvainību pamanīja tikai pēc fotogrāfijas publicēšanas sociālajos tīklos.

Šķiet, viņi nav bijuši vieni!

 

Foto: vmirechudes.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Kad līgava un līgavainis fotogrāfiju aplūkoja uzmanīgāk, viņi pārbijās no svešinieka acu skata, kurš nesaprotamā veidā bija uzradies attēlā. Kā gan tas varēja notikt?

Apskatiet vērīgāk!

Jā! Šķiet, ka murgi naktī man ir garantēti.


Līgavainis, Metjū Kevins Denis, publicēja šo uzņēmumu ar nosaukumu `mīļākā kāzu bilde...līdz mēs pamanījām to, kuram nebija jābūt kopā ar mums`.


Pāris no Ričmondas, Virdžīnijas štatā, atzinās, ka viņi nebija pirmie, kuri pamanījuši šo dīvainību; pēc tam, kad jaunā sieva savu profila fotogrāfiju nomainīja uz šo, viņas draudzene norādīja uz dīvaino seju. Kristīne un Kevins ir pilnīgi pārliecināti, ka neviens no kāzu viesiem nelīdzinās šim.


`Mēs ar pārliecību varam teikt, ka kāzu ceremonijā nepiedalījās neviens cilvēks, kurš kaut nedaudz līdzinātos šim rēgam`.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv