Lūk, kāpēc piedzērušiem vīriešiem patīk absolūti VISAS sievietes!

17.02.2017

`Neskaistu sieviešu nemēdz būt, ir par maz degvīna!` — pārliecināts, ar šo tēzi Tu esi saskāries vairākkārt un citreiz pat esi aizdomājies, kāpēc tas tā. Saprotama lieta, tas ir saistīts ar alkoholisko reibumu, bet kā tas strādā? Mēģināsim tikt skaidrībā, pēkšņi iegūtā informācija palīdzēs Tev nākošreiz, teiksim, pagaidīt ar izvēli?

 

Paskatīsimies no zinātniskās puses un uzzināsim, ko alkohols ar Tevi dara, kad jau diezgan esi uzņēmis uz krūts. Pietiekoši 1–2 promiles, lai būtu traucēts trauslais līdzsvars starp bremzēšanas un uzbudinājuma procesiem, kurus pusstundu atpakaļ regulēja Tavs skaidrais prāts. Vispārībā, Tavas bremzes vairāk nav bremzes un `jūra ir līdz ceļiem`.

 

Foto: ofigenno.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Lūk, Tu jau esi pārvērties par jokdari un, bez jebkurām šaubām, sieviešu mīlētāju. Informācija, kas ienākusi Tavā prātā no apkārtējās vides, sāk it kā izsmērēties, uztveres asums pazeminās (tieši tāpēc braukt ar automašīnu iedzērušiem pilsoņiem ir aizliegts), bīstamības izjūtas pazūd un Tu esi gatavs uz dažādiem varoņdarbiem, tajā skaitā arī uz seksuāliem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv