Viņa tēvs izdzina sievu no mājām. Pēc 30 gadiem satiekot oficianti viņš ...

17.02.2017

Liekas, ka jautrulim Šonam Veleinam dzīvē nav nekādu problēmu. Kad apkārtējie uzzina, ka savus 3 bērnus šis vīrietis audzina vienatnē, viņi sāk cienīt šo vīru. Šons ne vienmēr ir bijis smaidīgs skaistulis.


Vīrietis nekādi nespēja iedomāties, ka ieejot viņu iecienītajā restorānā, viņš satiks savu pagātni. Viņš atcerējās visus notikumus, kas notika 30 gadus atpakaļ. Šons pat nenojauta, ka pēc dienas, viņa vārdus lasīs miljoniem cilvēku.

Raksta turpinājums - lapa #1
`Es vēl joprojām atceros to dienu, kad vecāki izšķīrās. Dēļ briesmīgā strīda ar tēti, mums - mammai, man un jaunākajam brālim nācās pavadīt nakti viesnīcā. Kad mēs atgriezāmies, tēvs jau bija nomainījis durvju slēdzenes.

Es tikai vēroju, kā mamma lūdzās, lai atļauj mums savākt vismaz drēbes. Viss beidzās ar policijas ierašanos. Man iedeva melnu mistkastes maisu un teica, lai 10 minūšu laikā tajā savācu visu nepieciešamo. Tā bija pēdējā reize, kad es pārkāpu slieksni mājā, kurā izaugu.

Maisā es iemetu tās drēbes, kuras spēju atrast. Viss pārējais palika tur. Sporta balvas, tūkstošiem kolekcionēto kartiņu un pārējais. Pat bruņurupuci nācās atstāt! Tētuks iztukšoja mūsu bankas kontu, tā kā mamma palika tikai ar to naudiņu, kas bija viņas kabatās. Trijatā mēs devāmies uz dzīvokli, kurā īrējām istabu. Cilvēki no baznīcas atnesa mums gultas, pāris pannas, katliņus, krēslus un ēdienu.
Tikai pēc tam es sapratu savas mātes varoņdarbus. Tad es jau pats biju vientuļais tēvs un spēju izjust visus šos notikumus uz savas ādas. Nesaprotu, kā viņa nepadevās. Viņas vietā jebkurš cits jau būtu nolaidis rokas, bet mamma pat nedomāja par to. Bail iedomāties, kā viņa cīnījās par mums tajā laikā!`

`Nesen mēs ar dēlu devāmies uz mūsu iemīļoto ķīniešu restorānu. Kad es pamanīju tur jaunu oficianti, man gandrīz apstājās sirds. Viņu nebija grūti nepamanīt pūlī, jo viss apkalpojošais personāls un vadība bija ķīnieši. Sākot ar viņu runāt, es ātri sapratu, ka arī viņa ir vientuļā māte. Saprotama lieta, ka strādāt tādā ieskrietuvē prieku nesagādāja, bet viņa to darīja ne jau sevis dēļ.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv