7 sievu tipi, par kuriem ir jāzina katram vīrietim. Skaties, lai nav čūska! 

17.02.2017

Sieviete - tas savukārt ir noslēpums, kuru diez vai, kādreiz sanāks pilnībā atklāt. Jau ilgus gadus šis noslēpums nedeva mieru stiprā dzimuma pārstāvjiem. Slaveni psihologi, zinātnieki, filozofi un sociologi vēl joprojām lauž galvu par to, kas viņa ir - sieviete, pat mēģina izspriest kopējās īpašības.

Raksta turpinājums - lapa #1
Piemēram senajos avotos iet runa par septiņiem galvenajiem sieviešu tipiem. Katram no šiem tipiem ir savas individuālās īpašības. Mūsu senči uzskatīja, ka vadoties pēc šiem kritērijiem, vīrietis spēs izvēlēties sev pareizo partneri. Izmēģini arī tu, varbūt tev izdosies! Meitenes, kāds tips piemīt jums?
1. Sieviete pavēlniece

Sieva, kura ģimenes attiecībās pieturas pie vadītāja taktikas. Šī sieviete ir komandieris un kaut kādā mērā, pat diktators. Viņa mēģina visu un visus turēt savās rokās. Viss, kas tiek darīts, darās, tā kā grib viņa.

Viņa ir diezgan slinka. Tā vietā, lai kaut ko darītu, viņa dod priekšroku skaistumkopšanas salonam - viss priekš sevis mīļotās!

Šīs sieviete bieži ar visu ir neapmierināta, viss rada viņai dusmas. Viņa to vien dara, kā kritizē, visu un visus. Kad viņa ir dusmīga, tad dusmas izgāž uz vīra. Viņa bieži vien žēlojas par viņu un aprunā ar draudzenēm. Pavēlniece visu tur īsā pavadiņā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv