+18: 7 dzērāju tipi, pēc 1834. gada grāmatas `Alkoholisma anatomija` 

23.02.2017

Ķirurgs no Glāzgovas Roberts Maknišs savas grāmatas `Alkoholisma anatomija` ceturtajā nodaļā, norādīja 7 dažādus alkoholiķu tipus. Klasifikācija tika veikta pēc tā, kā reibums izmaina fizisko un morālo cilvēka veidolu.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Asinīgais dzērājs
`Šī tipa cilvēkiem, kā likums ir sārti vaigi, biezs kakls, maza galva un stipri muskuļi. Viņu intelekts ir viduvējs, tā kā liels fiziskais spēks un prāta spējas sastopas reti. Viņi ir ļoti jūtīgi un viņi spēj būt labsirdīgi. Šis puisis ir tas, kuru jūs saucat, kad jums ir nepieciešams iedzert un paballēt, lai noņemtu spriedzi. Tādi cilvēki neprot slēpt savas jūtas, esot pamatīgi iereibis, šis cilvēks izrāda savu patieso būtību.`
2. Dzērājs melanholiķis
`Šie cilvēki pēc dabas ir garlaicīgi, viņi dzer, lai mazliet `atdzīvotos`. Šo dzērāju tipa vīrieši, malko alkoholu izbaudot garšu. Prieks, ko rada iedzeršana, aizdzen viņa bēdas. Iespaidi, kuri rodas tajā brīdī, kad prieks aizdzen savas neveiksmes, ir vienkārši neatkārtojami.` Ja dzeršana - tā ir jūsu saule, kura aizdzen tumsu, kāda ir jūsu ikdienas dzīve, parādieties lūdzu speciālistam!
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv