Lūk, kas notiks ar jūsu organismu, ja katru dienu dzersiet tomātu sulu

27.02.2017

Tomāti ienākuši mūsu dzīvē sen, stabili, un iespējams, ka uz ilgu laiku - tos lieto salātos, taisa mērces, un protams, gatavo sulu. Tieši par sulu šodien būs runa. Vai zināji, ka vislabāk tomātus lietot tieši sulas veidā?

Svaigā tomātu sulā ir daudz А un С vitamīna. Regulāra lietošana samazina iespēju saslimt ar daudzām hroniskām acu slimībām, nostiprina imunitāti, uzlabo zobu un kaulu veselību un stiprumu.

 

Foto: makataka.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Tomātu sula pazemina holesterīna līmeni asinīs.

Slikti sabalansētas diētas dēļ holesterīna līmenis daudziem pārsniedz normu - tomātu sulā ir daudz noderīgu šķiedru, kas palīdz jūsu organismam samazināt sliktā holesterīna līmeni un pacelt labā holesterīna līmeni.

Tomātu sula palīdz izvadīt toksīnus.

Katra cilvēka ķermenis ar katru nodzīvoto gadu arvien vairāk uzkrāj dažādus toksīnus un pārtikas piedevas, kuras atrodamas gan pusfabrikātos, gan gatavos produktos. Vēl tomātos sastopami hlora un sēra savienojumi, kas stimulē aknu un nieru darbību. Tieši tādēļ tomāti ir vieni no labākajiem produktiem toksīnu izvadīšanai.

Stimulē zarnu trakta darbību.

Mūsdienās miljoniem cilvēku cieš no vielmaiņas problēmām un zarnu trakta darbības traucējumiem. Regulāra tomātu sulas lietošana uzlabo vielmaiņu un izvairīties no aizcietējumiem.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv