Šis tests noteiks visas tava rakstura īpašības. Izvēlies koku un uzzināsi! 

02.03.2017

Atceries, skolā mums vajadzēja pildīt dažādus testus. Daži no tiem bija jautri, citi nesaprotami, bet galvenais, ka no viņiem veidoja secinājumus, kuri ne vienmēr sakrita ar patiesību.

 

Ja tu skeptiski attiecies pret testiem, mēs tāpat piedāvājam tev iziet vēl vienu. Sākumā tev ir jāiedomājas, ka tu esi dārznieks. Tev ir liels dārzs, bet tu vēlies to paplašināt un meklē jaunus kokus. Tev ir 9 varianti, kuri palīdzēs tavu dārzu padarīt skaistāku. Kādu koku tu izvēlēsies?

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Izvēloties, tu nolēmi neiet prom. Tev ir palikusi vēl mazliet nauda, kura pietiks vēl vienam kokam. Tagad izvēlies otru koku no 8 atlikušajiem...

Tagad noskaidrosim tavas personības raksturojumus. Sākumā paskaties, ko nozīmē tas koks, kuru tu izvēlējies pirmo. Tas raksturos tavu attieksmi pret sevi. Otrs koks - tas ir tavas dvēseles noslēpums, kuru tu vari arī pats nepamanīt, bet periodiski to redz visi, kas tev ir apkārt.
1. Brīvs. Bezrūpīgs.
Tev patīk pārsteigumi, bet tev arī nepatīk, kad dažādi apstākļi saputro tevi. Tu dzīvo šodienai. Visas problēmas, kuras var parādīties rīt, ir jārisina rīt.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv