Dakteri brīdina: `tuvākajā laikā notiks cīņa par mūsu algām. Cietīs arī pacienti!`

04.03.2017

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta direktore S. Villere ir pārliecināta, ka cīņā par mediķu atalgojumu netiks izrādīta agresija un darīts pāri pacientiem, Latvijas Slimnīcu biedrības vadītājs J. Kalējs brīdina, ka pacienti šajā situācijā neizbēgami cietīs. 

 

Avots - lat.mixnews.lv

Raksta turpinājums - lapa #1
NMPD direktore S. Villere LNT ziņu raidījumam solīja, ka cīņa par lielāku atalgojumu, nebūs agresīva, bet gan saprātīga, lai nenodarītu pāri pacientiem.

`Es domāju, ja mums pieliktu 10% atalgojumam dažāda amata kategorijām, gadā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestam ir nepieciešami 3,3 miljoni eiro. Tas īstenībā nemaz nav daudz. Kalēja kungs piebilda, ka arodbiedrība pieprasīja 23 miljonus. To principā varēja atrast, tā ir valdības atbildība, par ko tai šobrīd ir jārūpējas.` - teica Villere.
Viņa sacīja, ka atalgojuma problēma ir samilzusi un risinājums ir vajadzīgs pus gada laikā, tieši tāpēc visu strādājošo pārstāvjiem vajadzētu sanākt kopā un definēt savas prasības, lai nodotu tās valdībai.

Slimnīcu biedrības vadītājs J. Kalējs nebija pārliecināts, ka šāda ideja nostrādās, jo valdība turpinās teikt, ka viņiem nav naudas. Lai gan viņi turpinās tērēt miljonus citiem mērķiem, kas viņiem liekas mazāk svarīgs par medicīnu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv