Tikai viena piedeva kafijai un tu aizmirsīsi par problēmām ar nierēm!

07.03.2017

Kardamons ir viesiem zināma garšviela. Tas ieņēmis goda vietu mūsu virtuvēs, bet kulinārijas recepšu skaits ar kardamona pielietojumu aug ar katru dienu. Izbaudiet tasi kafijas ar kardamonu - tas ir ne tikai garšīgi, bet arī derīgi veselībai!

 

Ja pievienosiet nedaudz kardamona tradicionālajam rīta dzērienam, var izārstēt nieres un tikt vaļā no gremošanas problēmām! Un kas par aromātu!

 

Kardamona ārstnieciskās īpašības jau sen zināmas Indijā un Ķīnā. Tad uzskatīja, ka šī garšviela ārstē visas kaites.

 

Foto: takoysebeblog.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Kardamona īpašības

Attīra organismu.
Kardamons lietojams nieru un urīnpūšļa slimību ārstēšanai un profilaksei. Regulāra lietošana pazemina asinsspiedienu un izvada no nierēm kalciju.

Uzlabo vielmaiņu.
Kafija ar kardamonu palīdzēs uzlabot vielmaiņu. Kardamons paātrina žults plūsmu, kas nepieciešama vielmaiņai, kā arī novērš spazmas, krampjus, vēdera uzpūšanos un kolikas.

Cīnās ar anēmiju.
Dzelzs, mangāns, varš un arī vitamīni palīdz kardamonam ārstēt tādu anēmijas simptomu kā šo vielu izsīkums organismā. Šī garšviela palielina sarkano asinsķermenīšu skaitu un šūnu metabolismu.

Antiseptisks līdzeklis.
Indijā daudzus jau sen kardamonu lieto dažādu mutes iekaisumu ārstēšanai. Bet pāris graudiņu šīs garšvielas palīdzēs saglabāt svaigu elpu.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv