Viņa šuves starp flīzēm paberzēja ar parastu sveci. Uzzinot iemeslu, devos uz veikalu!

07.03.2017

Flīzes mūsdienās sastopamas katrā virtuvē, jo to materiāls ir gandrīz mūžīgs, pateicoties flīzēm, telpai tiek piešķirts glīts izskats un no tām ir iespējams notīrīt jebkurus netīrumus.


Taču daudzas saimnieces no savas pieredzes zina, ka iekaltušu tauku notīrīšana ir nodarbe, kas prasa laiku, spēku, arī labu noskaņojumu. Lieki piebilst par grūti pieejamajām vietām – starp flīzēm esošajām šuvēm..

.
Mēs ļoti labprāt atklāsim dažus vērtīgus padomus, kas palīdzēs gan attīrīt flīzes, gan tikt vaļā no netīrumiem, kas sakrājušies šuvēs, gan arī saglabāt jūsu darba sienas spīdumu un tīkamo izskatu.

 

Foto: vmirechudes.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Vienkārši veidi, kā no flīzēm notīrīt traipus


Veids nr.1


Nepieciešams: 4l ūdens, 4 ēd.k. boraka (pulveris nopērkams aptiekā vai dārzniecības veikalā), 100 ml etiķa un 100 ml ožamā spirta. Visas sastāvdaļas sajauciet ar ūdeni, ar iegūto šķīdumu samitriniet flīzes, pēc tam tās viegli paberzējiet. Šis maisījums viegli attīrīs virsmu no jebkuriem netīrumiem un nesaskrāpēs to.


Veids nr. 2


Sajauciet 0,5l ūdens ar 3 ēd.k. sodas. Švammi iemērciet iegūtajā šķidrumā un noslaukiet virsmu. Šuvju attīrīšanai izmantojiet vecu zobu birsti, ka samērcēta šajā sodas šķīdumā.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv