Amerikāniete interneta izsolē izlikusi savu dvēseli.

Interneta izsolē "Ebay", liekas, rodas paradīze pekles radījumiem, kuri alkst piepildīt cilvēku dvēseles. Cilvēki, novesti līdz izmisumam, ka nav naudas un kritisko likteņa sitienu dēļ, gatavi pārdot ne tikai savu pēdējo kreklu, bet arī savu dvēseli.

Tā, amerikāniete Lorija N. no Albukerkes, tiekot avārijā dzēruša autovadītāja dēļ, zaudējusi iespēju pelnīt iztikai pārciestās komas, kā arī neskaitāmo lūzumu un satricinājumu dēļ. Un, lai kaut kā kompensētu šo parādu un ciešanu nastu, kas uzgāzusies uz viņas trauslajiem sieviešu pleciem, Lorija spēra izmisīgu soli, piedāvājot izsolē savu "nedaudz lietoto dvēseli" tikai par 2000 dolāriem.

"Es piedāvāju ne tikai šādu tādu savu daļu bezjēdzīgas lietas vietā. Tā kā man tagad ir grūti pašlaik uzturēt savu ķermeni, es vēlos atdot savu dvēseli kādam saglabāšanai, lai to nesabojātu un neiznīcinātu pilnībā. Kopā ar dvēseli es nodošu sertifikātu, kas raksturo manas dvēseles stāvokli, un norāda baltos un melnos traipus. Dvēseles pirkšana ir kā kolekcijas automašīnas pirkšana, ka jūs maksājat ne jau tādēļ, lai ar to brauktu. " - apgalvo Lorija.


avots: iraksti.lv
Raksta turpinājums - lapa #1
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv