Apskati savu plaukstu: trijstūris, zvaigzne vai rombs daudz ko pastāstīs par tavu likteni

09.03.2017

Jau no seniem laikiem cilvēki cenšas uzzināt savu likteni no rokas līnijām un uzzināt, ko rokas līnijas nozīmē. Mūsu plaukstās apslēptas dažādas figūras, kurām ir noteikta nozīme. Bez trijstūriem, zvaigznēm un rombiem eksistē vāl citas figūras, tādas kā trejžuburs, pusmēness, zivs un krusts.

 

Foto: takoysebeblog.ru

Raksta turpinājums - lapa #1
Uzmanīgi apskati savu plaukstu. Ko tu redzi?
LIKTENIS UZ PLAUKSTAS

Trijstūris
Uz tavas plaukstas ir trijstūris? Tad tev piemīt mega talants! Jebkura izmēra talants nozīmē īpašu talantu. Jo lielāks trijstūris, jo lielākas iespējas kļūt par sabiedrībā pazīstamu cilvēku.

Zvaigzne
Ja uz plaukstas ir zvaigzne, ko veido no daudzu mazu līniju krustošanās, tad tev piemīt varenas un īpašas spējas. Zvaigznes izvietojums virs dzīves līnijas zem rādītājpirksta raksturo tevi kā ar lielu intelektu apveltītu cilvēku, ar potenciālu zinātnē, filozofijā, reliģijā.

Rombs
Dzīves līnija uz plaukstas veido vienu no romba malām, tas liecina par avantūrista tieksmēm, par vēlēšanos uzzināt nezināmo. Tādi cilvēki ir ļoti drošsirdīgi, pat pārdroši. Redzi savā plaukstā rombu? Tad tu esi pētnieks, kam patīk riskēt. Mēs zinām, ka riskēt ir cēli!

Zivs
Šī zīme ļoti līdzīga rombam. Atšķirība ir trijstūrī zem galvenās formas, kas izskatās kā zivs aste. Cilvēks, kuram ir šāds simbols, ir ļoti reliģiozs.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv