Kā atbrīvoties no melnajiem punktiem: tīrīšana ar zobu birstes palīdzību 

09.03.2017

Tie punktiņi, kuri ir melni uz deguna vai sejas ir tādi, jo uz tiem uzkrājas putekļi, kosmētikas atlikusmi, epidermas daļas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Melnie punkti (komedoni) nav nekāda slimība un tie var parādīties visa vecuma cilvēkiem, neatkarīgi no dzimuma. Tomēr visvairāk šie melnie punkti draud tiem, kuru āda ir taukaina un kuriem ir paplašinātas poras. Visbiežāk, komedoni parādās tur, kur āda visvairāk kļūst taukaina: piere, deguns, zods.

Paši par sevi šie melnie punkti kaitējumu nenodara. Problēmas parādās tad, kad tās sāk iekaist infekcijas porās. Tāpēc no šiem melnajiem punktiem ir nepieciešams atbrīvoties laicīgi un regulāri, vēlams tikai ne ar agresīvām metodēm, lai netraumētu ādu.
Redakcija Dope.lv atrada veida, kā nesāpīgi atbrīvoties no melnajiem punktiem, tas palīdzēs arī sašaurināt poras uz sejas un samazināt ādas taukošanos.

Pirms veiksim procedūru, uzkarsē 5 minūšu garumā zobu birsti. Virs karsta katliņa ar ūdeni izkarsē seju, vari izmantot arī zāļu maisījumu: kumelītes, piparmētra, liepziedi utt. Tāda aromātiska terapija liks justies labāk. Uzzied nelielu daudzumu zobu pastas uz porainajām sejas vietām. Paturi pastu 5 minūtes, ar vieglām apļveida kustībām ar zobu birsti pamasē ādu. Noskalo pastu ar siltu ūdeni un sasmērē seju ar attīrošu toniku.
Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!
Patika raksts? Atbalsti Dope.lv, uzspied:

Saistītie raksti

Komentāri [0]

Nav neviena komentāra.
Lai pievienotu savu komentāru, Tev jāpieslēdzas.
  • Nākamā lapa nejaušā secībā
  • gangnam.lv